Evropská liga (předkola)

MOL Fehérvár FC – FC Zaria Balti

3:0

konec (1:0)

30.06.2016, 18:00 • Puskás Akadémia Pancho Aréna, Felcsút • 1. předkolo • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.21 5.75 12.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání je u konce! Videoton FC Fehérvár v dnešním utkání porazil FC Zaria Balti 3:0!

Favorizovaný Videoton vstoupil do utkání lépe a již v osmnácté minutě se dostal do vedení zásluhou Krisztiana Geresiho. Videoton pokračoval v povedeném výkonu, avšak i Balti se postupně dostávalo do hry. Ve druhé polovině prvního poločasu se zapotil také brankář Kovácsik, který musel řešit několik ran soupeře, avšak všechny situace zvládl.

Hned na začátku druhého poločasu dostal druhou žlutou hostující Picusciac. Hostům však oslabení nemuselo až tak vadit, to kdyby Mihaliov netrefil břevno! Videoton následně ukázal svou kvalitu a byl lepším týmem. V závěru utkání se dokázal dvakrát prosadit Robert Feczesin, který přiblížil svůj tým k postupu! (19:56:12)

90+5

90+4

90+4. Robert FECZESIN - 3:0

90+4

Videoton Fehérvár právě vstřelil branku!
Hrdinou závěru dnešního utkání je ROBERT FECZESIN, který jako střídající hráč přidává již druhou branku v dnešním zápase. Pátkai operoval s míčem ve středu hřiště, následnou krásnou přihrávkou oslovil Feczesina, který poslal míč přesně k tyči!

90+3

Hlavní rozhodčí o minutu později uděluje tentokrát žlutou kartu, tu dostává domácí Feczesin!

90+2

Hostující Suvorov teď předvedl hodně ostrý zákrok v souboji s Bódim, za který dostává střídající hráč rovnou červenou kartu! Balti tak bude dohrávat v devíti hráčích v poli!

90

Domácí celek byl velmi blízko vstřelení třetí branky, avšak Bódi trefil pouze brankovou konstrukci!

88

88. Robert FECZESIN - 2:0

88

A domácí celek se také v závěru utkání dočkal druhé branky! Na útočné polovině odvedl výbornou práci Nego, který poslal z pravé strany krásný centr, ten přílétl přímo na hlavu ROBERTA FECZESINA, který dostává svůj tým do dvoubrankového vedení!

86

Videoton je v posledních minutách velmi aktivní, neboť se ještě pokouší proti oslabenému soupeři navýšit skóre. O to se pokoušel Feczesin, avšak jeho střela byla zablokována!

84

Střídání v týmu Videoton FC Fehérvár: ze hřiště odchází Geresi, přichází Kovács.

83

Domácí Pátkai je ve druhém poločase velmi aktivní. Maďarský záložník si udělal prostor a nebezpečně vypálil, brankář Pascenco však jeho střelu dokázal lapit!

81

Střídání v týmu FC Zaria Balti: ze hřiště odchází Onica, přichází Rata.

78

Obránce Golovatenco byl napadán Pátkaiem při rozehrávce, nicméně si dokázal poradit. Domácí hráč následně fauloval a hra je přerušena!

76

Moldavský tým si vybojoval možnost rohového kopu, kterého se zhostil střídající Suvorov. Jeho centr však nenadělal domácí obraně žádné problémy.

74

Videoton pokračuje v aktivním výkonu, nicméně by jistě rád zvýraznil své vedení. O to se pokoušel Pátkai, avšak jeho pokus nebyl příliš přesný.

72

Střídání v týmu FC Zaria Balti: ze hřiště odchází Grosu, přichází Suvorov.

3:0

konec (1:0)

Branky: 18. Geresi, 88. Feczesin, 90+4. Feczesin

Karty:   55. Nego (VID), 90+3. Feczesin (VID) – 34. Picusciac (ZRA)   53. Picusciac (ZRA)   90+2. Suvorov (ZRA)

Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 10:2. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 18:15.

MOL Fehérvár FC: Kovácsik – Nego, Paulo Vinícius, Fejes, Szolnoki – Simon, Pátkai – Suljić, Bódi, Barczi (72. Feczesin) – Geresi (84. Kovacs)
Náhradníci: Horváth – Pölöskei, Feczesin, Kovács, Sejben, Filipe Oliveira, Stopira

FC Zaria Balti: Pascenco – Ţîgîrlaş, Novicov, Golovatenco, Erhan – Gómez, Onica (C) (81. Rata) – Grosu (72. Suvorov), Ovsennicov (69. Boghiu) – Picusciac, Mihaliov
Náhradníci: Livsit, Rata, Boghiu, Rogac, Suvorov, Gulceac, Chačaturov

Rozhodčí: Jorgji, Barushi, Avdo (vš. ALB)

Odveta: Zaria Balti - Fehérvár 2:0

Dila Gori – Širak 16:00 1:0

Aktobe – MTK Budapešť 16:00 1:1