Evropská liga (předkola)

FK Sloboda Tuzla – Beitar Jeruzalém

0:0

konec (0:0)

30.06.2016, 18:00 • Stadion Bilino polje, Zenica, Bosna a Hercegovina • 1. předkolo • Martin Dvořák

Tipsport: 2.8 3.0 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:57:44)
Utkání končí bezbrankovou remízou, která je spravedlivá. První poločas a i začátek toho druhého patřil hostům, ti ale své dvě největší šance využít nedokázali. Poté se domácí vzchopili a dokázali soupeře přehrávat, také oni si vytvořili šance, ale také oni je nevyužili a do odvety je tak stále vše otevřené.

90+4

90+3

Poprvé rozehrál na bližší tyč, kde odhlavičkoval bránící hráč znovu na roh, ten již Brihon rozehrál na krátko a byl z toho pouze rychlý brejk domácích, který musel faulem zastavovat bránící hráč Beitaru.

90+2

Ale hosté jsou zpět a získávají rohový kop, který z pravé strany rozehraje právě Brihon.

90+2

Po průniku Brihona si domácí hrdina v brance, Pirić, mohl připsat nepříjemný kiks, kdy mu míč prošel mezi rukama, nakonec ale, i s přispěním obránců, dokázal situaci zvládnout.

90+1

Rezervní sudí nyní ukázal čtyřku u postranní čáry, přesně tolik minut se tak bude nastavovat.

90+1

Zebovi uniká míč z nohy a končí v autu, to se hodí hostům, kteří tak v poklidu vhazují na své polovině.

90

Poslední minuta základní hrací doby a už to vypadá, že se dnes v bosensko-izraelském souboji gólu nedočkáme.

89

Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Valpoort, přichází Nachmani.

88

Veselinović se vydal do útoku, jeho akci překazil gólman Beitaru.

86

Karić přestřeluje z nějakých třiadvaceti metrů branku soupeře.

85

Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Mehidić, přichází Grahovac.

85

Je před námi poslední pětiminutovka a stále čekáme na první gól zápasu, většinu času měli převahu hosté, ale domácí se zhruba posledních dvacet minut vzepjali a jsou aktivnější.

83

To neplatí pro tento okamžik, kdy z pravé strany, z dálky, vypálil Mehidić, ale Kleyman byl na svém místě.

83

Z nařízeného rohového kopu domácí branku Beitaru neohrozili.

82

Vůbec ne špatná střela Kostiće, který si z levé strany, také z úhlu, připravil střelu a vypálil, ovšem Kleyman se blýskl dobrým zákrokem.

80

Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Shechter, přichází Brihon.

80

Střídání v týmu FK Sloboda Tuzla: ze hřiště odchází Govedarica, přichází Veselinović.