Evropská liga (předkola)

AEK Larnaka – SS Folgore

3:0

konec (3:0)

30.06.2016, 19:00 • Antonis Papadopoulos • 1. předkolo • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 1.01 23.0 30.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších zápasů, nashledanou. (20:52:32)
První utkání prvního předkola Evropské ligy dopadlo podle předpokladů! Z výhry se raduje Larnaca, které má výbornou pozici před odvetou. Naopak Folgore musí svou hru v odvetě zlepšit, jinak bude muset z kola ven.

90+4

90+2

K přímému kopu se dostal Perrotta, jenž poslal míč do hry. Ovšem zdá se, že ani sanmarinský tým už nikam spěchat nebude.

90

K postranní čáře přichází čtvrtý sudí, jenž na tabuli ukazuje, že se bude hrát o tři minuty déle. Ovšem nic zásadního se nejspíše nestane.

89

Do konce normální hrací doby zbývá šedesát vteřin a ještě uvidíme jeden rohový kop. K rohovému praporku opět přiběhl Laban, ale čtvrtého gólu se ani tentokrát nedočkáme.

86

Střídání v týmu SS Folgore: ze hřiště odchází Luca Bezzi, přichází Luca Rossi.

84

Střídání v týmu AEK Larnaca FC: ze hřiště odchází Elias Charalambous, přichází Nikos Englezou.

82

AEK se dostává k dalšímu rohu, který rozehraje střídající Charakambides. Ovšem Larnaca z něho nedokázala nic vytěžit.

80

Utkání se rozeběhlo do poslední desetiminutovky! Domácí mohou být s výsledkem spokojeni a hostům ze San Marina zbývá deset minut na to, aby vybojovali lepší výsledek.

78

K zakončení se cpal Laban, jehož pokus byl zastavený soupeřem, a tak mohl zůstat Montanari klidným.

76

Domácí kapitán David Catala se řítil sám na brankáře, ale bohužel pro něj si nepohlídal ofsajdovou linii, a tak je situace zastavená.

76

Kyperský tým vybojoval další přímý kop, který rozehraje Laban. Ten se staví ke všem rozehrávkám, a tak je k vidění velmi často.

74

Střídání v týmu AEK Larnaca FC: ze hřiště odchází Daniel Mojsov, přichází Ander Murillo.

71

Začínám se bát, aby hostující tým dohrál s jedenácti muži. Hlavní sudí vytáhl ve druhém poločase již pátou žlutou kartu, kterou tentokrát viděl Matteo Camillini (SS Folgore).

69

Střídání v týmu SS Folgore: ze hřiště odchází Luca Righi, přichází Cristian Brolli.

69

Po dalším rohovém kopu se k zakončení dostal Mojsov, jehož pokus si cestu do sítě nenašel.

67

Se žlutými kartami se roztrhl pytel a hlavní sudí musel napomínat tímto kartónkem již čtvrtého hráče hostujícího celku, kterým je Michael Angelini (SS Folgore).

66

Larnaca kope další rohový kop, k němuž se postavil Charakambides. Jeho centrovaný míč našel Jorgeho, jehož pokus končí na hostujícím brankáři.

3:0

konec (3:0)

Branky: 22. Tričkovski, 31. Alves, 34. Tričkovski

Karty:   55. Righi (FFF), 56. Traini (FFF), 65. Hirsch (FFF), 67. Angelini (FFF), 71. Camillini (FFF)

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 8:1. Rohy: 16:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:15.

AEK Larnaka: Taudul – Mintikkis, Mojsov (74. Murillo), Catala (C), Charalambous (84. Charalambous)– Laban, Jorge – Tomàs – Tete (63. Charakambides), Alves, Tričkovski.
Náhradníci: Saizar – Boljevič, Ioannou, Murillo, Englezou, Mousic, Charakambides.

SS Folgore: Montanari – Righi (69. Brolli), Muccini, Genestreti, Camillini – Bezzi (86. Rossi) – Perrotta (C), Nucci (59. Angelini), Quintavalla, Hirsch – Traini.
Náhradníci: Bicchiarelli – Angelini, Valle, Aluigi, Brolli, Rossi, Guidi.

Rozhodčí: Golubevs – Morozovs, Tatriks (všichni LVA)

Odveta: Folgore - Larnaka 1:3

Dila Gori – Širak 16:00 1:0

Aktobe – MTK Budapešť 16:00 1:1