Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno

1:2

konec (0:1, 1:1, 0:0)

09.10.2015, 17:00 • Werk Arena, Třinec (kapacita: 5200 diváků) • 9. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 1.85 4.45 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

52:36

Domácí si komplikují situaci. Aron Chmielewski si počínal nedovoleně u hrazení, od sudích obdržel dvě minuty za podražení.

49:57

Oceláři dostávají příležitost ke srovnání. Na trestnou lavici usedá Richard Stehlík, který se provinil sekáním.

25:33

Ta ale bleskurychle končí. Na trestnou lavici odjíždí Tomáš Vondráček, který podrazil Milana Douderu.

18:44

Utkání je čím dál víc nervóznější. Jiří Polanský oslabuje svůj tým zbytečným útočným faulem. Kometa dostává možnost přesilovky čtyř proti třem, která se za 21 vteřin promění v dvojnásobnou výhodu.

17:56

Dvojnásobná přesilovka domácích končí. Na trestnou lavici usedá Daniel Rákos, který se provinil nedovoleným bráněním. Za šest vteřin se do hry vrátí Kováčik, pokračovat tedy budeme ve čtyřech na obou stranách.

17:05

Domácí čeká dvojnásobná přesilovka. Jakub Klepiš byl Leošem Čermákem podražen na modré čáře, hosté se budou muset 57 vteřin bránit ve třech.

15:55

Ta sice žádnou velkou šanci nepřinesla, Slezané ale v následujících dvou minutách budou hrát s výhodou jednoho bruslaře v poli. Na trestnou lavici je poslán Jozef Kováčik, který je potrestán za vysokou hůl.

10:18

První plnohodnotná přesilovka pro Kometu. Na trestnou lavici usedá Aron Chmielewski, který se provinil podražením.

05:37

Přesilovka domácích je u konce. Nedovoleně si počínal Daniel Rákos, který si odsedí dvě minuty za vysokou hůl. Minutu a sedm vteřin budou oba týmy hrát ve čtyřech, pak začne zkrácená brněnská přesilovka.

04:44

Kometa chvíli držela útočnou třetinu, donutila Hrubce k několika zákrokům. Pak se ale za brněnskou obranu dostal Aron Chmielewski a Jozefu Kováčikovi nezbývalo nic jiného, než ho faulovat. Kováčik obdržel dvě minuty za podražení.

1:2

Branky a nahrávky: 28. Dravecký (Chmielewski, Irgl) – 20. Ostřížek (Hruška, Kováčik), 28. Kuboš (Zohorna)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Šimboch) – M. Doudera, Klesla (C), L. Doudera, Nosek, Linhart, Roman, Foltýn, Adámek – Hrňa, Polanský (A), Irgl – Svačina, Klepiš, Chmielewski – Cienciala, Rákos, Dravecký – Rufer, Matuš, Jašek. Trenér: Jiří Kalous.

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kaberle (A), Spang, Hanzlík, Kováčik, Stehlík, Kuboš, Ptáček – Ostřížek, Hruška (A), Němec – Káňa, H. Zohorna, Vondráček – Burian, Čermák (C), Dočekal – Raška, Koreis, R. Zohorna. Trenér: Alois Hadamczik.

Rozhodčí: Jan Hribik, Petr Úlehla – Přemysl Skopal, Karel Lukš