09.10.2015, 17:30 • 11. kolo • Martin Stříbrný

Tipsport: 2.1 4.1 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:32:22)

59:50

Bárdoš jel sám na Barvíka, který se ale vyznamenal!

59:26

Zřejmě poslední vyloučení dnešního utkání, které si na konto připíše Petr Ujfaluši. Dvě minuty za sekání.

55:48

Březák nevyužil skvělou šanci a ve stejném čase se vrací na led Roman Kosorin.

53:48

Již poněkolikáté dnes na trestnou míří Roman Kosorin, tentokrát na dvě minuty za sekání.

52:11

David Šesták se po dlouhých minutách na trestné lavici vrací na ledovou plochu.

50:56

48:56

Tak to je neskutečné! Domácí trestná lavice se vyprázdnila, když v jednu dobu na ní byli až čtyři hráči Litvínova, teď na ní přijíždí další. Dvě minuty na trestné lavici si odsedí Tomáš Kučera za sekání.

47:59

Zlín právě vstřelil branku!
Patrik Spěšný přichází o druhé čisté konto v řadě. MICHAL STUCHLÍK parádně trefil víko brány od modré čáry a Zlín koriguje na 1:6. Asistence: Jiří Karafiát.

46:56

Vostárek odjíždí na tretsnou lavici za nedovolené bránění, na trestnou jede také Filip Stiska. Zlín hraje klasickou přesilovku.

46:27

Menší rozmíška před Spěšným a opět se vylučuje. Na jedné straně Martin Franc, na druhé Roman Kosorin.

46:10

Petr Ujfaluši odjíždí na trestnou lavici za podražení, s úsměvem a slovy "potřetí mi šlápl na hokejku".

45:25

Litvínovští nevyužili další přesilovku a Kovařík se po celých dvou minutách vrací na ledové kluziště.

44:45

No tak to byl parádní obranný zákrok! Josef Stříbrný si počkal na vyhozený kotouč a upaloval sám na Barvíka. Jenže než stihl zakončit, skočil mu pod nohy Jakub Sirota a odpálil mu kotouč z čepele.

43:25

Kristian Reichel nestihl zakončit, jelikož byl do ruky seknut Michalem Kovaříkem, který si za to také odsedí dvě minuty na lavici hanby.

41:23

Jan Chmelař, který seděl na trestné dvě minuty za Davida Šestáka, se vrátil na led, domácí hrají v plném počtu.

40:01

40:00

39:23

David Šesták trefil tvrdě Lanku a jde pykat. Za zásah do oblasti hlavy a krku si na trestné lavici odsedí 2+10 minuty.

6:1

Branky a nahrávky: 10. Chmelař (Bárdoš), 14. Šimeček (Březák), 17. Reichel (Ujfaluši, Brejžek), 35. Kučera (Šesták), 36. Jícha (Franc), 39. Vostárek (Jícha) – 48. Stuchlík (Karafiát)

HC Litvínov: Spěšný (Sklíba) – Franc, Šesták, Březák, Brzek, Brejžek, Vostárek – Kučera, Havelka, Reichel, Stříbrný, Bárdoš, Sklenička, Ujfaluši, Chmelař, Jícha, Najman, Šimeček.

Berani Zlín: Haloda (21. Barvík) – Kosorin, Sirota, Kužílek, Váňa, Stuchlík, Schmeid, Kolařík – Hlaváč, Gago, Lainka, Stiska, Peška, Horváth, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš, Hořanský.