09.10.2015, 17:00 • 11. kolo • Info o změnách stavu (Jan Prošek)

Konec zápasu. (19:15:29)

60:19

Letňany právě vstřelily branku!
Hattrick DOMINIKA ŘEPÍKA rozhoduje o tom, že Letňany vyhrávají tento duel v prodloužení. Asistence: Lukáš Rousek, Dominik Danov.

60:01

60:00

56:39

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Hosté vyrovnávají. JIŘÍ BENÁK je autorem branky na 2:2. Asistence: David Donda, Jiří Vlach.

40:01

40:00

20:36

Letci otáčejí průběh zápasu. Svou šestou branku v sezóně a druhou v tomto zápase vstřelil DOMINIK ŘEPÍK. Asistence: Lukáš Rousek, Michal Pařík.

20:01

20:00

13:24

Domácí vyrovnávají ve 14. minutě. DOMINIK ŘEPÍK přidává pátou branku v sezóně. Asistence: Lukáš Rousek, Dominik Danov.

01:48

Hosté jdou velice rychle do vedení, a sice v přesilové hře. Úvodní branku vsítil po necelých dvou minutách JIŘÍ BENÁK. Asistence: Vojtěch Veverka, Jiří Kopic.

00:01

HC Letci Letňany: Špirek (Vlas) – Pařík, Hanuš, Gebell, Brabec, Grauer, Kolenatý, Gonos, Antoš – Sklenář, Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Danov, Řepík, Rousek, Kučera, Mařík, Jelínek

BK Havlíčkův Brod: Hanák (Kulich) – Kopic, Hrabaň, Benák, Němec, Jančařík, Lachman, Zdeněk – Michálek, Donda, Vlach, Martínek, Beran, Holenda, Králíček, Přibyl, Veverka, Hendrych

Rozhodčí: Blumel – Zmeškal, Gabriel.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

3:2

Branky a nahrávky: 14. Řepík (Rousek, Danov), 21. Řepík (Rousek, Pařík), 61. Řepík (Rousek, Danov) – 2. Benák (Veverka, Kopic), 57. Benák (Donda, Vlach)

Rozhodčí: Blumel – Zmeškal, Gabriel