Extraliga staršího dorostu

HC Energie Karlovy Vary – HC Slavia Praha

2:4

konec (2:1, 0:1, 0:2)

09.10.2015, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 11. kolo • Naďa Krásná (@NadiaKrasna)

To je ode mne pro dnešek vše. Z KV Areny se s Vámi loučí Krásná Naďa. (20:16:58)
V poslední třetině byla situace na ledě velmi vypjatá a o kotouč se na plné obrátky bojovalo do poslední chvíle. Během deváté minuty poslal svůj tým do vedení Eric Fiala a v závěru brankový rozdíl navýšil Tomáš Vildumetz. Slavia si tak domu odváží celé 3 body.

59:39

Hráči jsou stále velmi aktivní.

58:40

Slavia právě vstřelila branku!
V přečíslení 2 na 1 na prázdnou branku ujížděli Matějka s TOMÁŠEM VILDUMETZEM. Druhý jmenovaný karlovarskou branku bez větších obtíží zasáhl, a navyšuje tak stav utkání na 2:4. Asistence: David Matějka

58:14

Klejna střílel od modré, ale Patera svým tělem střelu zkrotil.

58:09

Oddechový čas pro domácí.

57:59

Domácí se pokouší probojovat do útočného pásma.

56:53

Matějka se probojoval ke kotouči a střelou z levého rohu se snažil zasáhnout karlovarskou branku. Beran pohotově chytá.

56:32

56:23

Situace na ledě je velmi vypjatá.

56:03

Energie opět obsadila útočné pásmo, ale Slavii se podařilo vyhodit.

55:20

Davídek krouží v útočném pásmu a snaží se nalézt vhodnou pozici pro střelu.

54:27

Jan Kern (SLA) vyloučen za vražení na hrazení.

54:04

Martin Slabý nedokázal zachytit přihrávku spoluhráče a hosté se tak zpětně dostávají ke kotouči.

53:22

Hra se přesouvá za branku hostů.

52:48

Karlovarská obrana je velmi pohotová a Slavii se tak nedaří prosadit.

51:38

Fialovu střelu Beran betonem vyráží.

50:39

Davídkovu přihrávku z levého kruhu před Paterou na Kurfürsta slávistická obrana zastavuje.

2:4

Branky a nahrávky: 10. Tlačil, 18. Hotěk (Pastyřík, Davídek) – 7. Vildumetz (Matějka, Šmíd), 28. Šergl (Kohút), 50. Fiala (Šmíd), 59. Vildumetz (Matějka)

HC Energie Karlovy Vary: Beran (Fuksa) – Bernáth,Pátek,Klejna, Pajk "A", Vápeník, Hrůša, Novák – Pastyřík "C", Kurfürst, Davídek "A" – Slabý, Bečka, Prošek – Hotěk, Šála, Tlačil – Kaňkovský. Trenér: Václav Eismann

HC Slavia Praha: Patera (Kodad) – Steinocher, Krásný, Duda, Šmíd, Šantrůček, Vobořil, Török – Vildumetz, Kohút, Matějka "C" – Kern, Patočka "A", Netolický – Šilhan, Fiala, Šergl – Marek. Trenér: Miloš Pecka

Rozhodčí: Valenta – Schopf, Šimán