3:2

po s.n. (2:0) (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)

09.10.2015, 16:00 • Yunost Sport Palace • Martin Pešout

Tipsport: 2.1 3.9 3.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Traktor Čeljabinsk vítězí 3:2 po samostatných nájezdech a je třeba říci, že si ty dva body zasloužil. Měl více šancí a můžeme tvrdit, že se jedná o zasloužený výsledek. (18:23:33)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.

MAXIM JAKUCENJA rozhodujícím nájezdem ukončuje tento zápas, Čeljabinsk vítězí po samostatných nájezdech.

JAKUCENJA (nájezdy 2:0)

3. série 2:0

Jakucenja přesnou střelou pod vyrážečku nedal Sedláčkovi šanci!

2. série 1:0

Indrašis vůbec netrefil branku!

RYBAKOV (nájezdy 1:0)

Rybakov bekhendem otevírá skóre.

1. série 0:0

Leino mířil mezi betony, ale také nedal.

Glinkin jako první nedal, svůj blafák nezvládl.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

63:45

Hra se vrátila před Sedláčka, zpoza branky chtěl puk dotlačit za čáru Pestunov, ale skóre se nemění.

62:46

Hostující Saulietis byl sám před Demčenkem, ale zblízka ho nepřekonal.

62:00

Ofsajd Čeljabinsku přerušil hru.

61:52

Čeljabinsk operuje v útočné třetině, zatím ale Sedláček v brance Dinama odolává.

60:01

Třetí třetina příliš dobrou hru nenabídla, ani jeden ze soupeřů utkání nerozhodl ve svůj prospěch, takže nás čeká ještě prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

3:2

Branky a nahrávky: 22. Gubarev (Kukojov), 28. Pestunov (Glinkin), rozh. náj. Jakucenja – 13. Redlihs (Ševčenko), 40. Indrašis (Leino)