3:2

konec (2:0, 1:1, 0:1)

09.10.2015, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • Róbert Gašpárek sk

Tipsport: 1.85 4.6 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hlavný rozhodca ukončil toto stretnutie. Liptovskému Mikulášu sa podarilo v tretej tretine znížiť zásluhou Martina Marcinka v 42. minúte, ale ani to nestačilo na favorizovaný domáci celok. To je odomňa na dnes všetko, dúfam, že vám bolo pri tomto online textovom prenose príjemne a prajem pekný zvyšok večera. (20:35:02)

59:00

Hlásateľ oznámil, že na zápas sa prišlo pozrieť 1767 divákov. Slušné.

55:55

Hostia v plnom počte. Hráči Liptovského Mikuláša majú už iba necelé 4 minúty na to aby niečo spravili s nepriaznivým stavom zápasu. Nové Zámky budú mať čo robiť aby si tesné vedenie ustrážili.

53:55

Ale toto nie! Menší trest dostáva Tomáš Nádašdi za hákovanie. Tomuto sa musia hosťujúci hráči vyvarovať.

50:00

Chýba 10 minút do záverečného hvizdu hlavného rozhodcu. Podarí sa hráčom Liptovského Mikuláša ukradnúť Novým Zámkom aspoň jeden bod z tohto zápasu?

45:47

Domácim sa v presilovke nepodarilo streliť poistku v podobe ďalšieho gólu. Liptovský Mikuláš hraje v plnom počte.

43:47

Máme tu vylúčenie na hosťujúcej strane. Menší trest dostáva hráč Jaroslav Jabrocký za vrazenie protihráča na mantinel.

41:53

Liptovský Mikuláš dal gól!

MARTIN MARCINKO strieľa kontaktný gól a znižuje stav na 3:2. Tento zápas sa nám začína poriadne dramatizovať.
Asistencie: Ján Cibuľa, Peter Bartík

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine sa gólový rozdiel nemenil. Nemení sa nič na tom, že Nové Zámky si stále udržujú dvojgólové vedenie. V tejto tretine sme videli po jednom góle na oboch stranách. Prvý sme videli na strane domácich, keď zásluhou Dávida Priganca išli Zámky do vedenia 3:0 ale o 8 minút hosťujúci Marek Uram znížil na 3:1. O pár minút sa začne tretia tretina, tak uvidíme čo nám prinesie.