konec (0:0, 6:0, 3:0)

28.02.2015, 17:00 • MEO Aréna • Ivo Raiskub

Tipsport: 1.15 7.0 8.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:13

Je tu šance pro domácí vsítit desátou branku. Dvě minutky za sekání si odsedí Roman Průdek (BRE)

54:53

Přerov právě vstřelil branku!
VLASTIMIL DOSTÁLEK si udělal z dnešního zápasu střeleckou exibici. Přerovskému útočníkovi se povedlo Šurého překonat již po čtvrté! Asistence: Mikuláš Zbořil.

49:26

Další vyloučení na straně Přerova. Petr Sakrajda (PŘE) 2 minuty za krosček + trest do konce utkání.

45:53

VLASTIMILU DOSTÁLKOVI se nakonec podařilo zkompletovat hattrick. Přerovský útočník dorazil svoji střelu za záda Šurého a Zubři vedou už 8:0! Asistence: David Kudělka.

45:04

Zdeněk Sedlák (PŘE) je vyloučen na dvě minutky za faul loktem.

44:12

Popelka si stahovačkou obešel dva obránce, poté vystřelil, kotouč se odrazil od betonu Šurého před Šimona Kratochvíla, který ho posunul na PETRA ŠKOLOUDA, jenž z první zavěsil puk do vrchní části branky. Asistence: Šimon Kratochvíl.

40:55

Šurý sebral parádním zákrokem lapačkou hattrick Dostálkovi.

39:52

2 minutky za hákování si odsedí Jiří Osina (BRE)

37:00

Marek Papp (BRE) 2 minuty za vražení na hrazení.

37:00

Popelka našel v parádní pozici volného Dostálka, kterému na poslední chvíli v nadějné šanci sjel kotouč z čepele.

36:07

Tohle zavání debaklem. Prudké nahození od RADOMÍRA PALY doplachtilo až k pravé tyči břeclavské klece, odkud se kotouč odrazil přímo do sítě. Asistence: Zdeněk Sedlák.

35:15

2 minuty za vysokou hůl si odsedí Patrik Medřický (BRE)

33:14

2+2 minuty za hrubost vyfasoval také domácí Petr Sakrajda (PŘE)

33:14

Dominik Fejt (BRE) vyfasoval 2+2 za hrubost.

32:22

VLASTIMIL DOSTÁLEK si počkal na přihrávku od Michala Popelky a střelou z první procedil puk za Šurého záda. Asistence: Michal Popelka, David Šebek.

30:05

Rozhodčí se nakonec rozhodli správně a Zubři zvyšují své vedení již na 4:0. Autorem proměněného samostatného nájezdu je VLASTIMIL DOSTÁLEK. Bez asistence.

30:05

Dostálek poslal kotouč do levé tyčky a poté se puk ocitl v lapačce brankáře Šurého. Z komentátorského stanoviště to vypadalo, že puk skončil v lapačce, ale za brankovou čarou. Uvidíme co nám přinese porada rozhodčích.

30:05

Dostálek byl v šanci faulován a bylo nařízeno trestné střílení.

29:23

Zubři jdou do čtyř. Petr Sakrajda (PŘE) je vyloučen na dvě minutky za vysokou hůl.

25:38

Třetí trefu domácího celku přidává do břeclavské sítě DAVID ŠEBEK. Útočník Zubrů se prosazuje rychlou otočkou zpoza branky. Asistence: Mikuláš Zbořil.

23:45

Zubři bleskově přidávají do břeclavské sítě druhou trefu. Dostálek předložil puk před brankoviště na osamoceného MICHALA POPELKU, který z první prostřelil Šurého mezi betony. Asistence: Vlastimil Dostálek, David Šebek.

23:28

První šanci JIŘÍHO GOIŠE ještě Šurý vyrazil, ale dorážku přerovského útočníka do odkryté klece již zachytit nedokázal. Zubři se v přesilovce dostávají do vedení. Asistence: Zdeněk Sedlák.

23:03

Sotva se hosté ubránili, opět jdou do čtyř. Patrik Medřický (BRE) 2 minuty za sekání.

20:20

Goiš našel opět osamoceného Šťastného, kterému to dnes vůbec nelepí. Útočník domácích opět selhal ve stoprocentní šanci.

19:51

Kristian Kučera (BRE) 2 minuty za nedovolené bránění.

17:38

Dvě minutky za hru vysokou holí si odpyká Dominik Fejt (BŘE) Zubři si zahrají v závěru první dvacetiminutovky přesilovku pěti proti čtyřem.

16:24

Veliké zmatky na brankovišti domácích. Martin Červenka střelou z levého kruhu orazítkoval břevno přerovské klece a k dorážce se ještě tlačil aktivní Kubáč. Vojtek nakonec vše za pomocí obránců vyřešil.

14:31

Je tu první přesilová hra pro hokejisty Břeclavi. David Kudělka (PŘE) 2 minuty podražení.

9:50

Peter Beneš (BRE) byl potrestán dvěma minutami za zdržování hry. Zubry čeká první početní výhoda.

9:18

Popelka si vyměnil kotouč se Šebkem a druhý jmenovaný jen těsně minul odkrytý prostor u levé tyčky břeclavské klece.

6:22

Dalším, kdo se zalekl břeclavského brankáře byl David Šebek, který poslal kotouč z bezprostřední blízkosti pouze do výstroje Michala Šurého.

5:49

Goiš našel přihrávkou ve stoprocentní šanci volného Davida Šťastného, který díky nepřesnému zakončení odmítl poslat Zubry do vedení.

9:0

Branky a nahrávky: 24. Goiš (Sedlák), 24. Popelka (Dostálek, Šebek), 26. Šebek (Zbořil), 31. Dostálek, 33. Dostálek (Popelka, Šebek), 37. Pala (Sedlák), 45. Školoud (Š. Kratochvíl), 46. Dostálek (Kudělka), 55. Dostálek (Zbořil)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Slovák) – Pala, Osina, Kudělka, Zbořil, Vlček, Janota, Polák, Andrýsek – Goiš, Sedlák, D. Šťastný – Popelka, Šebek, Dostálek – Sakrajda, Kolář, Blinka – Málek, Školoud, Š. Kratochvíl.

HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Klimeš) – Směřička, Miklík, Höss, Beneš, Fejt – Čápek, Průdek, Červenka – Kubáč, Kučera – Tobola, Papp Nováček, Medřický – Buhaj.

Rozhodčí: Koziol – Novotný, Šutara