AZ Havířov – BK Mladá Boleslav

3:8

konec (1:6, 1:1, 1:1)

28.02.2015, 13:30 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Josef Nudera (@JosefNudera)

Zápas rozhodla první třetina, kterou hosté vyhráli 6:1. Z Havířova je to vše, hezký zbytek dne. (15:29:18)

60:00

59:02

58:02

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny. Hostům se tato přesilovka nedaří.

57:02

Dominik Cihlář (HAV), dvě minuty za sekání.

56:31

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Boleslav ještě přidává osmou branku. MUSLIU KRONI se trefil parádně pod horní tyčku!
Asistence: Dušan Kerda.

54:39

Havířov právě vstřelil branku!
Domácí ještě upravují stav utkání. Velký závar před brankářem Kroftou končí šťastně pro Havířov. KAMIL WRÓBEL puk někde našel a dotlačil ho za záda brankáře.
Bez asistence.

54:11

53:28

Marček se postaral o dobrou střelu ve vlastním oslabení, kterou Velička vyrazil betonem mimo branku.

52:53

Kamil Wróbel vyslal tvrdou střelu od modré čáry, puk letěl jen malý kousek kolem levého horního růžku.

52:11

Musliu Kroni (MBL), dvě minuty za vražení na hrazení.

52:00

Menší roztržka mezi dvěma hráči končí pouze domluvou.

51:07

Oba celky hrají v plném počtu.

50:25

Patrik Srníček vyslal na branku tvrdou střelu, puk byla ale od hokejky jednoho z hráčů odražen do ochranné sítě.

49:46

Hendrych se dostal do zajímavé šance, jel sám na Kroftu, ale ten ho zázračným zákrokem lapačkou vychytal.

49:07

Máme tady vzájemné vyloučení. David Marček (MBL), dvě minuty za sekání a Daniel Kurovský (HAV), dvě minuty za držení.

48:20

Nyní se hrálo převážně ve středním pásmu. Hra se sice stěhuje od branky k brance, ale bez střelby.

46:36

Moravčík chtěl najít přihrávkou spoluhráče u zadní tyčky, ale puk se tam vůbec nedostal a akce končí.

45:39

Zatím moc šancí nevidíme. Když už to vypadalo, že se dostane Havířov do střelby, tak je pískáno pro vysokou hůl.

3:8

Branky a nahrávky: 4. Moravčík (Spálovský, Wróbel), 29. Wróbel (Spálovský, Moravčík), 55. Wróbel – 4. Kerda (Marček), 6. Kroni (Prokop), 8. Rypar (Uřidil), 17. Veselý, 17. Kroni (Prokop), 18. Kerda (Rypar), 26. Uřidil (Kroni), 57. Kroni (Kerda)

AZ Havířov: Velička (Sonnek) – Mrowiec, Spálovský, Kiss, Ševěček, Trombik, Frojda, Srníček, Dudek – Moravčík, Peterka, Kurovský, Kosina, Cihlář, Pacoň, Macuh, Hendrych, Wróbel, Stružík, Langer

BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Mattis, Makovička, Marček, Kalus, Mlčoch, Chládek – Veselý, Kroni, Rypar, Dančišin, Prokop, Vajsejtl, Vaníček, Kalaš, Kerda, Uřidil

Rozhodčí: Mikula – Lederer, Konvička