7:2

konec (3:1, 3:1, 1:0)

28.02.2015, 17:30 • Bouchalky • Lukáš Maša, Jaroslav Keř

Tipsport: 1.6 4.5 3.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po brilantním nástupu do zápasu, kdy Plameny získaly rozhodující náskok, a první bod zůstává na Vysočině po výsledku 7:2. Děkujeme za pozornost! (19:59:16)
Po konci zápasu ještě něco emotivně vysvětloval hlavnímu rozhodčímu hostující Vlček. Ten ho posílá do kabin.

60:00

60:00

Plameny v plné síle.

59:33

A tvrdé zákroky Buldoků vyšponovaly zápas k vzájemným soubojům. Vyloučen hostující Náprstek za napadení. 4 na 3

58:55

Oddechový čas Plamenů.

58:55

Zakázané uvolnění Plamenů.

58:45

Hostující Krpata se dostal po kombinaci do zakončení, ovšem netrefil bránu soupeře.

58:00

Vyloučen domácí David Vítek za podražení. 4 na 3

57:30

Vyloučen hostující Kryštof Raclavský za úder do oblasti hlavy a krku, když se Kunstmüller přikrčil u mantinelu a bokem mu vrazil hlavu na mantinel. Hostující hráč dostává pět minut.

56:41

Vyloučen domácí Pilný za vražení na hrazení.

55:56

V obrovské šanci Martin Gregar, který se dostal znovu do zakončení z mezikruží, těsně nad.

55:12

55:09

A do úniku s protihráčem na zádech se dostal k zakončení Gregar, ale netrefuje bránu.

54:40

Řisuty se nemohly dostat v přesilovce asi půl minuty z vlastního obranného pásma.

53:12

Na trestnou lavici míří domácí Michal Kaňka za sevření puku rukou.

52:41

51:50

Sedláček zprava pálil do boční sítě žďárské brány.

50:56

Plameny vyhazují přes všechny čáry.

7:2

Branky a nahrávky: 2. Štěpánek (Kaňka, Beneš), 3. Beneš (Kaňka, Štěpánek), 4. Padělek (Beneš), 24. Kaňka (Štěpánek, Beneš), 34. Padělek (Kaňka), 36. Štěpánek (Krupka), 42. Štěpánek (Kaňka) – 15. Náprstek (Kašák), 24. Záleský (Kraus, Vlček)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Peška) – Staněk (A), Beneš, Pleva (A), Vítek M., Smejkal, Kolda, Pilný, Doležal – Vítek D., Kaňka, Štěpánek, Kunstmüller, Gregar, Plachý (C), Krupka, Bureš, Padělek

HC Řisuty: Schwamberger (36. Černý) – Babický, Sedláček, Bílek, Kašák (A), Dostál, Raclavský, Tomáš, Náprstek, Kos (A), Vlček, Záleský, Kraus (C), Krpata, Brém , Vodička, Vyšín, Šubrt

Rozhodčí: Pokorný – Měkýš, Otáhal