MAC Budapešť – HC LERAM Orli Znojmo

4:3

po prodl. (0:2, 3:1, 0:0 - 1:0)

28.02.2015, 15:10 • Info o změnách stavu (Petra Matůšová (@PetraMatusova))

Obrovská škoda pro znojemský tým, který ještě na začátku druhé třetiny vedl 3:0 a vše vypadalo skvěle. Bohužel Orli nedokázali zareagovat na zlepšenou hru soupeře, který Jihomoravany udolal přesilovkovým gólem v prodloužení.

Stav čtvrtfinálové série: 1:0

Odveta se hraje ve středu od 18:00 na znojemském ledě.

Hezký zbytek sobotního dne! (17:43:13)

61:30

Budapešť vstřelila branku!
Početní výhoda Budapešti slaví úspěch a rozhoduje dnešní utkání. ARNOLD SILLO střílí rozhodující gól. Asistence: István Terbócs a David Jászai.

60:51

Pospíšil (ZNO) jde opět na trestnou lavici a výrazně oslabuje svůj tým. Vysloužil si dvě minuty za podražení.

60:01

Bezgólová třetí třetina je u konce, po krátké přestávce přijde na řadu prodloužení.

60:00

55:10

Patrik Nagy (MAC) – dvě minuty za hrubost. Pospíšil (ZNO) – dvě minuty za faul kolenem. Pokračuje se pět na pět.

45:58

Český tým nepříjemnou situaci ustál a je opět v plném počtu.

43:58

Znojmo se bude muset bránit. Michal Pospíšil (ZNO) si odsedí dvě minuty za hrubost.

40:01

Třetí třetina odstartuje v 16:44.
Prostřední dějství přineslo hned čtyři branky a zprvu to vypadalo, že Orli drží otěže utkání pevně v rukou. Zvláště když navýšili na 3:0 ze svého pohledu. Poté ale zabrali i domácí a třemi góly v rozmezí osmi minut vyrovnali. Poslední část hry slibuje napínavou podívanou.
Hraje se ofenzivní hokej, Budapešť zasypala Use šestnácti střelami, Orli jich vyslali na klec soupeře hned osmnáct.

40:00

37:26

Opět dvojité vyloučení. Menší tresty si vysloužili Pospíšil (ZNO) – hrubost a Terbócs (MAC) – nedovolené bránění.

31:49

A je vyrovnáno. Začínáme prakticky od nuly. O srovnání stavu se postaral ARNOLD SILLO. Asistence: Robert Egyed a Attila Kovács.

27:44

A pozor, také Budapešť začíná kousat a nebezpečně dotahovat znojemský náskok. Ten se ztenčil na rozdíl jednoho gólu po trefě KRISTOFA MAJOROSSE. Asistence: Richard Tóth.

25:00

Vyloučení na obou stranách. Jiří Lander (ZNO) menší trest za nafilmovaný pád a Majoross (MAC) rovněž menší trest za hákování.

24:24

Tak přichází i snížení z budapešťských holí. KRISTOF SCHMAL maže nulu na straně svého týmu. Asistence: Patrik Nagy.

4:3

Branky a nahrávky: 25. Schmal (Nagy), 28. Majoross (Tóth), 32. Sillo (Egyed, Kovács), 62. Sillo (Terbócs, Jászai) – 3. Zajíc (Křípal), 4. Pospíšil (Račický, Zajíc), 23. Synek (Kruckovyč, Křípal)

MAC Budapešť: Arany (Zaka) – Stipsicz, Jászai, Kovács, Herner, Nagy, Herszényi, Podunavac, Vajda – Bjelogrlić, Majoross, Tóth – Bodok, Pajic, Egyed – Fekete, Inglis, Papp – Schmal, Sillo, Terbócs.

HC LERAM Orli Znojmo: Us (Bača) – Pospíšil, Mandát, Švanda, Salát, Křípal, Kruckovyč – Račický, Zajíc, Krcho – Svatuška, Lander, Fruhwirt – Hačecký, Horák, Synek – Toman, Forman, Nahodil.