Mládežnické MČR krajských výběrů

Liberecký kraj – Jihočeský kraj

1:2

konec (1:1, 0:0, 0:1)

28.02.2015, 16:45 • Pouzar aréna, České Budějovice • Info o změnách stavu (Lukáš Zayml (@ZaymlLukas))

45:00

Konec zápasu. (18:29:29)

38:21

Jihočeský kraj právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení! Autorem branky je MATYÁŠ GROSSMANN. Asistence: Štěpán Procházka

30:01

30:00

22:13

Hosté vyrovnávají! Autorem branky je JAKUB NOVÁK. Asistence: Matěj Toman

22:06

Vyloučen domácí France na dvě minuty za sekání.

19:21

Domácí hrají v plném počtu.

17:21

Vyloučen hráč domácích Vomáčka na dvě minuty za držení.

15:06

15:01

15:00

13:06

Vyloučen domácí hráč Žúrek na 2+10 za vražení na hrazení.

13:03

Oba týmy hrají v plném počtu.

11:04

Hraje se čtyři na čtyři.

11:03

Vzájemné vyloučení. Domácí Šuráň dvě minuty za krosček. Hostující Toman dvě minuty za nesportovní chování.

10:40

08:40

Vyloučen hráč domácích Matějka na dvě minuty za nedovolené bránění.

04:45

Liberecký kraj právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení! Autorem branky je LUBOŠ DOSPĚL. Asistence: Jakub Rychlovský

1:2

Branky a nahrávky: 5. Dospěl (Rychlovský) – 23. Novák (Toman), 39. Grossmann (Procházka)

Liberecký kraj: Zajíček(Pozner) – Kovář, France, Starý, Adamec, Křepelka, Nikolič – Vomáčka, Liška, Pechar, Kulda, Dospěl, Matějka, Žůrek, Virág, Šuráň, Rychlovský, Junek, Bartoš

Jihočeský kraj: Baloun(Vacek) – Procházka, Kubíček, Pánek, Janoušek, Dvořák, Novák – Fríd, Grossmann, Komma, Houda, Pištěk, Welser, Beránek, Bernat, Čížek, Toman, Hrubec, Dekret

Rozhodčí: Jírovský – Bělohlav, Trnka