po prodl. (0:1, 3:1, 1:2 - 0:1)

28.02.2015, 13:15 • SD ARÉNA • Miroslav Kučera (@MirekKucera)

Konec zápasu. (15:33:39)

61:22

Výrok rozhodčích se nelíbil domácímu brankáři Strejcovi, který obdržel desetiminutový trest.

61:22

Liberec právě vstřelil branku!
Rozhodčí branku uznávají, ale byla to podobná situace, jako neuznaná branka Pirátů ze druhé třetiny. Autorem branky je MATYÁŠ KAČÍREK. Bez asistence.

61:22

Hosté vstřelili pravděpodobně branku, rozhodčí se ale ještě radí.

61:13

Rindoš se z velkého úhlu neprosadil.

60:39

Hosté prodloužení začali aktivně, ale nedostali se ke střele.

60:01

Třetí třetinu vyhráli hosté poměrem 2:1, utkání tak bude muset rozhodnout prodloužení, popř. samostatné nájezdy.

60:00

59:34

Ofsajd brzdí akci Pirátů.

59:15

Utkání spěje k prodloužení.

58:33

Rohla poslal lehkou střelu na Žajdlíka, ten si s ní poradil.

55:46

Od modré čáry se obloučkem neprosadil Lidák.

55:20

Další zákrok si připisuje také Strejc na druhé straně hřiště.

55:00

Lyszczarczyk neprostřelil Žajdlíka střelou od mantinelu.

54:41

Wiencek si nevšiml zcela volného Kačírka, místo toho střílel do připraveného Strejce.

4:5

Branky a nahrávky: 23. Svoboda, 33. Polák (Tůma, Lyszczarczyk), 34. Rindoš (Svoboda, Toman), 54. Rohla (Toman) – 4. Lakatoš (Šír), 21. Kačírek (Starosta), 45. Šír (Klinger, Lakatoš), 46. Lakatoš (Šír, Chrtek), 62. Kačírek

Piráti Chomutov: Strejc – Lidák, Dvořák, Gröger, D. Novák, Buchtela, Hajič – Roman, Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, Svoboda, Tůma, Rindoš, Hřebíček, Dejmek, Rohla, Šilar

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík – Bednář, Klinger, Mečíř, Velechovský, Starosta, Krejsa – Šír, Rubeš, Wiencek, Černý, Lakatoš, Jursa, Kačírek, Chlum, Chrtek

Rozhodčí: Battěk – Svoboda, Špůr