6:5
po s.n. (1:0) (0:3, 2:1, 3:1)
28.02.2015, 17:00
HC Uherské Hradiště – HOKEJ Uherský Ostroh
6:5
po s.n. (1:0) (0:3, 2:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 26. Horehleď (Stašek), 28. Horehleď (Kotačka), 48. Haničinec (Fridrich, Dobeš), 51. Kotačka (Studený, Karpíšek), 53. Kotačka (Dobeš, Karpíšek), rozh. náj. Dobeš – 5. Rapant (Fojtík), 5. Hrbatý (Antonovič, R. Kučera), 6. V. Galuška (L. Galuška, Frolek), 30. Tóth (Lenkovič, Beneš), 53. Antonovič (Galuška)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Uherské Hradiště:
Náhradníci:
Trenér:
HOKEJ Uherský Ostroh:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
05:00 | ||||
05:00 | ||||
06:00 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:00 | ||||
28:00 | ||||
30:00 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:00 | ||||
51:00 | ||||
53:00 | ||||
53:00 | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
60:00 | ||||
po s.n. |
New Jersey – Boston • po prodl. 01:00 2:3
NY Islanders – Calgary 01:00 2:1
Carolina – Washington 01:00 3:0
Tampa – Chicago 01:30 4:0
Dallas – Colorado • po s.n. (0:1) 02:30 4:5
Anaheim – Los Angeles 04:00 4:2
Nashville – Detroit 21:00 3:4
Florida – Buffalo 21:10 5:3
NY Islanders – Carolina 23:10 3:5
Columbus – New Jersey 23:10 0:2
Boston – Arizona 23:30 4:1
Olomouc – PZ Kladno 12:00 8:0
Hr. Králové – Kometa Brno 12:00 3:2
Vsetín – Kladno 12:15 5:3
Č. Budějovice – Letňany 12:30 5:3
Slavia – Vítkovice 12:30 6:4
K. Vary – Sparta • po prodl. 13:00 4:3
Pardubice – Zlín 13:00 6:2
Chomutov – Liberec • po prodl. 13:15 4:5
Havířov – Mladá Boleslav 13:30 3:8
Poruba 2011 – Jihlava 13:30 0:6
HC Plzeň – Třinec 13:30 4:2
Písek – HC Litvínov 15:00 1:7
Pardubický kraj – Olomoucký kraj 08:00 1:1
Středočeský kraj – Praha 08:00 2:5
Kraj Vysočina – Královéhradecký kraj 09:45 3:5
Jihočeský kraj – Karlovarský kraj 09:45 5:2
Jihomoravský kraj – Zlínský kraj 11:30 3:2
Plzeňský kraj – Liberecký kraj 11:30 4:3
Pardubický kraj – Moravskoslezský kraj 13:15 3:7
Praha – Ústecký kraj 13:15 2:1
Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 15:00 2:5
Karlovarský kraj – Středočeský kraj 15:00 2:4
Zlínský kraj – Kraj Vysočina 16:45 2:4
Liberecký kraj – Jihočeský kraj 16:45 1:2
Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj 18:30 3:0
Ústecký kraj – Plzeňský kraj 18:30 2:5
60:00
Autorem vítězné branky je PAVEL DOBEŠ.
60:00
53:00
Autorem branky je MARTIN KOTAČKA. Asistence: Pavel Dobeš a Petr Karpíšek.
53:00
Autorem branky je RADIM ANTONOVIČ. Asistence: Lumír Galuška.
51:00
Autorem branky je MARTIN KOTAČKA. Asistence: Petr Studený a Petr Karpíšek.
48:00
Autorem branky je MICHAL HANIČINEC. Asistence: Dalibor Fridrich a Pavel Dobeš.
40:01
40:00
30:00
Autorem branky je MICHAL TÓTH. Asistence: Radim Lenkovič a Tomáš Beneš.
28:00
Autorem branky je PETR HOREHLEĎ. Asistence: Martin Kotačka.
26:00
Autorem branky je PETR HOREHLEĎ. Asistence: Jiří Stašek.
20:01
20:00
06:00
Autorem branky je VILÉM GALUŠKA. Asistence: Lumír Galuška a Jan Frolek.
05:00
Autorem branky je FILIP HRBATÝ. Asistence: Radim Antonovič a Radek Kučera.
05:00
Autorem branky je JAKUB RAPANT. Asistence: Dominik Fojtík.
00:01