WSM Liga - O udržení

DRACI PARS ŠUMPERK – LHK Jestřábi Prostějov

6:2

konec (2:0, 3:1, 1:1)

28.02.2015, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Tipsport: 1.85 4.4 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro sezónu 2014/2015 vše. Děkuji vám za pozornost a pevně věřím, že se v následujícím roce opět u onlajnu v Šumperku uvidíme. Preji vám příjemný zbytek dnešního večera. (19:15:27)
Skončilo nám utkání, ve kterém Šumperk vyhrál 6:2. V tomto zápase sice již o nic nešlo, ale tempo tohoto utkání bylo vysoké. Šumperské publikum děkuje svým hokejistům. Stejně tak činí i fanoušci z Hané.

60:00

59:39

Utkání se dohrává.

58:35

Gólman Prostějova si teď musel připadat jako na střelnici. Šumperk měl drtivý tlak, ale střely Sedláka, Moskala a Žálčíka se neujaly.

57:20

Patrik Husák dostává dvě minuty za podražení.

56:48

Domácí kombinovali v pásmu Prostějova. Vydržel měl nyní štěstí, že Moskal netrefil odkrytou klec.

55:47

Hraje se nahoru a dolu, ale střely teď k vidění nejsou.

54:34

Drtilova střela letěla mimo svatyni brankáře hostů.

54:04

Indrova střela skončila v lapačce Zelenky.

53:32

Domácí nikam nespěchají.

Lukáš KREJČÍK - 6:2

52:16

Jestřábi právě vstřelili branku!
První útok Prostějova se teď podílel na druhé brance. Kňazev poslal puk na volného LUKÁŠE KREJČÍKA, který střelou z první překonal Daniela Zelenku.

52:03

51:47

Na krátkou chvíli se počet hráčů vyrovná. Tomáš Drtil dostává dvě minuty za držení.

51:43

Prostějovští dokázali dostat puk do třetiny Šumperka.

50:52

Karel Plášek trefil z mezikruží tyč!

50:03

Domácí budou hrát početní výhodu. Vladimír Stejskal dostává menší trest za podražení.

49:47

Stejskal trefil gólmana Šumperka do betonu.

48:40

Zelenka vyrazil Kuželovu střelu do ochranné sítě.

48:00

Tři na jednoho jeli šumperští, ovšem Marek Haas, který stál na konci akce, netrefil ideálně puk. Kotouč skončil hodně, ale hodně mimo.

47:26

Hosté se v šumperském pásmu nemohou dostat ke střele.

Lukáš ŽÁLČÍK - 6:1

46:03

Draci právě vstřelili branku!
Brunec poslal pas na LUKÁŠE ŽÁLČÍKA, který jel sám na gólmana Vydržela. Forvard draků se trefil přesně pod betony. Asistence: Tomáš Brunec.

44:55

Fanoušky Prostějova, kterých zde dorazilo spoustu, již není slyšet. Nunto říct, že v předchozích dvou periodách vytvrvale fandili.

44:15

Domácí vyvezli puk ze své třetiny. V pásmu Jestřábů však o něj přišli.

43:25

Zatím vidíme hokej, který není příliš bohatý na šance. Oba mančafty bruslí, hrají rychle, ale gólmani se zatím potit nemusí.

42:21

Žáčkova rána skončila na betoně Vydržela.

41:46

Prostějov se usadil v pásmu drkaů, ale ke střele se dostat nemůže.

41:19

Střela Kovaříka skončila na hrudi šumperského brankáře.

40:50

Dělovka Moučky skončila na mantinelu za brankou Zelenky.

40:11

Novotný zachyboval ve své třetině. Hosté z Prostějova toho nedokázali využít.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:46.
Šumperští hokejisté vedou po druhé třetině nad Prostějovem 5:1. Domácí jsou lepším mančaftem. Uvidíme, jestli další perioda přinese překvapení v podobě vyrovnání hostujícího celku nebo uvidíme jasnoou hru Šumperka.

40:00

39:48

A další šance Šumperka. Tentokrát se nedokázal prosadit Karel Plášek.

39:05

Plášek poslal pas na Vachutku, který trefil pouze sevřené betony gólmana hostů.

38:21

Brunec dostal skvělou přihrávku, ale Vydržel předvedl ještě lepší zákrok betonem.

38:09

Karel PLÁŠEK - 5:1

36:29

Drtil našel úplně volného KARLA PLÁŠKA, který přesnou střelou trefil odkrytou část branky Prostějova. Asistence: Tomáš Drtil, Tomáš Sedlák.

36:09

Patrik Husák dostává dvě minuty za vysokou hůl. Rozhodčí je dnes velice přísný. Další přesilová hra pět na tři.

35:54

Prostějovští mají čtyři hráče na ledové ploše.

35:50

Drtilovu střelu chytil Vydržel do lapačky.

35:06

René Kajaba odpykává trest za hráčskou lavici. Prostějov hrál v pěti.

34:47

Hosté jsou ve čtyřech. Draci kombinují, ale střely letí nepřesně.

33:54

Marek Indra dostává dvě minuty za podražení.

33:17

Po nepřesné přihrávce domáci přišli o pásmo Jestřábů.

32:47

Lukáš Duba dostává dvě minuty za hákování.

32:31

Stejskalova střela prolítla brankovištěm Zelenky.

31:57

Vydržel si připsal zákrok proti střele Žáčka.

30:53

Krejčík jel sám na brankáře Zelenku! Ten ho dokázal betony vychytat.

30:23

Lukáš Žálčík předvedl fantastickou kličku, poté si obhodil hráče a jel sám na Vydržela. Forvard draků trefil beton brankáře Prostějova.

29:40

Sedlák přišel o puk v třetině Prostějova. Hosté se následně snažili jít do útoku, ale přes střední třetinu se nedostali.

Tomáš SEDLÁK - 4:1

28:15

Nádherná souhra šumperské formace. Plášek našel před brankou Haase, který prodloužil na TOMÁŠE SEDLÁKA. Obránce draků měl jednoduchá pozici, protože střílel do odkryté svatyně. Asistence: Marek Haas, Karel Plášek.

27:26

Moskalova střela od modré prolítla brankovištěm.

26:54

Sedlák nabil Slavíkovi, který trefil beton gólmana Jestřábů.

26:31

Patrik Kuchta jel sám na Zelenku! Brankář domácích vyrazil puk mimo svatyni!

26:10

Slavík trefil Vydrželovo rameno.

25:27

25:07

Moučka vystřelil puk do boční sítě. Následně Coufal tefil beton Zelenky.

24:48

Šumperk brání oslabení velice dobře.

24:17

Domácí ve čtyřech.

23:27

Draci hráli tentokrát v pět! Trest za přiliš mnoho hráčů na ledě odpyká Lukáš Žálčík. Následuje přesilovka pět na tři.

22:31

Malý pálil od modré čáry, Zelenka zasahuje betonem.

22:17

Potrestána hráčská lavice Šumperka za přiliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Tomáš Sedlák.

Petr GEWIESE - 3:1

21:07

PETR GEWIESE dostal skvělý pas a střelou z první překonal Vydržela. Kotouč cestou trefil i horní tyč. Asistence: Tomáš Brunec, Jan Berger.

21:00

Šumperští se dostali do třetiny Prostějova.

Valerij KŇAZEV - 2:1

20:42

VALERIJ KŇAZEV nádhernou a rychlou střelou zápěstím překonal Daniela Zelenku. Asistence: Lukáš Krejčík.

20:16

Hraje se čtyři na čtyři. Prostějovští kombinují v třetině draků.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:56.
Máme za sebou první periodu, ve které byli domácí hráči mírně lepší. Velkou část zápasu tvoří vyloučení. Rozhodčí Václav Šutara s tresty nešetří. Do šatny musel odjet bek Šumperka Petr Gewiese, který měl v obličeji krvavý šrám.

20:00

19:38

Dvě minuty za podražení dostává Tomáš Drtil.

19:04

Petr Kuchta dosátává dvě minuty za sekání. David Roupec měl k tomu to verdiktu několik výroků a po dvou osobních trestech, musí opustit ledovou plochu.
Omlouváme se za technické problémy,, které nastaly. Šumperští hráči jsou zatím aktivnější. Prostějov si moc šancí zatím nevytvořil. Stav stále zůsatává aktuální.

16:23

Husákovu střelu chytil Zelenka fantasticky do lapačky.

15:56

Šumperští měli tlak, avšak prostějovští hráči se dokázali ubránit. Hosté nyní zakládají protiútok.

13:34

Prostějov je potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě.

11:30

Patrik Moskal odchází na trestnou lavici, hosté si zahrají přesilovou hru.

9:00

Moučka v dobré pozici, ale Zelenka dobře vykryl prostor.

07:42

Střelu Skřivánka chytil Zelenka do náruče.

07:39

07:28

Draci vyhodili několikrát kotouč ze svého pásma.

06:54

Patrik MOSKAL - 2:0

05:58

PATRIK MOSKAL trefil puk přesně mezi betony hostujícího gólmana a zvyšuje stav utkání na 2:0! Hosté nezačínají nejlépe. Asistence: Miroslav Žáček.

05:47

Kuželova střela skončila v lapačce Daniela Zelenky.

05:39

Přesilovka Šumperka moc dlouho nevydržela. Menší trest za krosček dostal Martin Novotný.

05:22

Draci kombinují v třetině hostů.

04:54

David Roupec dostává dvě minuty za podražení. Početní výhoda pro domácí celek.

03:57

Bruncova střela skončila na betonu gólmana Prostějova.

03:50

Dělovku od modré vypálil Patrik Husák. Gólman Šumperk vyrazil puk do rohu hrací plochy.

03:23

Stejskalova rána skončila v lapačce Zelenky.

03:09

02:38

Lukáš ŽÁLČÍK - 1:0

01:39

Šumperk se ve druhé minutě prosazuje. LUKÁŠ ŽÁLČÍK dokázal překonat Lukáše Vydržela. Draci tak vstupují do utkání lépe. Asistence: Tomáš Drtil, Daniel Vachutka.

01:33

Následně to zkoušel Drtil. Ten dopadl stejně jako jeho spoluhráč v prvním případě.

01:26

Žálčík se dostal ke střele z dobré pozice. Forvard Šumperka trefil pouze Vydržela do hrudníku.

01:09

Miroslav Žáček dostává dvě minuty za hákování. Bude se hrát čtyři na čtyři.

00:51

Hosté dokázali poslat kotouč až k Zelenovi.

00:38

René Kajaba dostává dvě minuty za podražení. Šumperk bude hrát poměrně brzy přesilovou hru.

00:25

Hned ze začátku se pokoušel o střelu Kňazev. Zelenka zachytil puk na svém hrudníku.

00:01

Oba mančafty jsou na ledové ploše. Jsme zvědavý, jak bude dnešní utkání probíhat. Oba mančafty již o nic nehrají.

Salith Šumperk: Zelenka – Novotný, Prokop, Gewiese, Žáček, Drtil, Slavík – Haas, Plášek, Žálčík – Brunec, Moskal, Sedlák – Berger, Vachutka

LHK Jestřábi Prostějov: Vydržel (Kocián) – Malý, Kaluža, Husák, Kužel, Řezáč, Skřivánek – Luňák, Krejčík, Kňazev – Moučka, Duba, Kajaba – Coufal, Kovařík, Stejskal – Kuchta, Roupec, Indra

Rozhodčí: Šutara – Kašík, Moravec.
Oba mančafty mají jistotu, že udrží první liga. Domácí Šumperk jí měl už dlouhou dobu. prostějov to potvrdil až v posledním zápase, kdy dokázal porazit Havlíčkův Brod, který tak putuje do třetí nejvyšší soutěže.
Zdravíme všechny příznivce ledního hokeje u sledování posledního zápasu sezóny celků Prostějova a Šumperka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

6:2

Branky a nahrávky: 2. Žálčík (Drtil, Vachutka), 6. Moskal (Žáček), 22. Gewiese (Brunec, Berger), 29. Sedlák (Haas, Plášek), 37. Plášek (Drtil, Sedlák), 47. Žálčík (Brunec) – 21. Kňazev (Krejčík), 53. Krejčík (Kňazev, Luňák)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka – Novotný, Prokop, Gewiese, Žáček, Drtil, Slavík – Haas, Plášek, Žálčík – Brunec, Moskal, Sedlák – Berger, Vachutka

Rozhodčí: Šutara – Kašík, Moravec