1. liga (ČR)

HC Dukla Jihlava – HC Most

5:0

konec (1:0, 2:0, 2:0)

28.01.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86), Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.2 6.5 8.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

52:48

Most má poslední šanci, jak vymazat nulu z kolonky vstřelených gólů. Richard Diviš (JIH) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 4-6.

46:30

Síly na ledě se srovnají, protože v rohu za brankou Dukly krosčekoval Jan Alinč (MST) protihráče. Přesilová hra mosteckých hokejistů tak neměla dlouhého trvání.

Na vyloučení: 3-6.

45:38

Richard Diviš (JIH) je vyloučen na dvě minuty po tom, co zahákoval před branku se prodírajícího pardála Jana Alinče.

Na vyloučení: 3-5.

34:52

Právě Jakub Matai (JIH) se nyní bude dívat na své spoluhráče jen z trestné lavice, neboť dostává dvě minuty za držení protihráče.

Na vyloučení: 2-5.

32:02

Jihlava si zahraje dvojnásobnou početní převahu, dlouhou 86 vteřin. Marek Baránek (MST) si půjde odsedět dvě minuty za vysokou hůl.

Na vyloučení: 1-5.

31:30

Kamil Charousek (MST) za brankou zbytečně zahákoval soupeře a už míří na trestnou lavici.

Na vyloučení: 1-4.

23:36

Ondřej Malec už napřahoval mezi kruhy k zakončení, když jej podrazil Jan Alinč (MST) a zkušený hostující hráč jde na dvě minuty z kola ven.

Na vyloučení: 1-3.

17:39

V souboji o puk podrazil za vlastní brankou Marek Baránek (MST) zcela zbytečně jednoho z hráčů Dukly a také on si odpočine. Dvě minuty pro mosteckého beka.

Na vyloučení: 1-2.

15:23

Přesilová hra pro Most. Jiří Dobrovolný (JIH) dostává dvě minuty za nesportovní chování – sevření puku.

Na vyloučení: 1-1.

11:15

Na ledě zůstává ležet kapitán hostí Zdeněk Tauš (MST), který ale ještě předtím fauloval a dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 0-1.

5:0

Branky a nahrávky: 9. Harkabus (Zadražil, Šimek), 33. Kaláb, 35. Malec (Matai, Diviš), 48. Korím (Zadražil, Melenovský), 58. Melenovský (Seman, Korím)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Kaláb, Korím, Dobrovolný (C), Čáp, Šidlík, Mocek, Šimek – Březina, Melenovský, Seman – Malec, Diviš, Matai – Harkabus, Zadražil, Prokš – Matula, Kuřítko. Trenér: Petr Vlk.

HC Most: Horák (Chábr) – Kousalík, Charousek, Černý, Kříž, Procházka, Baránek, Kasal, Kokeš – Bojer, Alinč, Slavíček – Tauš, Smolka, Havlíček – Přeučil, Válek, Petruška – Nedrda, Budínský, Mical. Trenér: Václav Baďouček.

Rozhodčí: Kika – Poruba, Wesley