28.01.2015, 18:30 • Arena Riga • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.97 3.6 3.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to vše a u dalších onlajn přenosů nashledanou. (20:58:10)
Československá stopa v utkání
Jakub Sedláček (RIG) 31 zák., 1 gól, 96,88%
Milan Jurčina (RIG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:20
Dnešní utkání je tedy u konce a Dinamo Riga vítězí 3:1. Vítězný gól si připsal Genoway a troufnu si říct, že tato branka bude v Rusku ještě předmětem mnoha debat. Engren byl totiž dle mého názoru jednoznačně atakován v brankovišti a branka to byla opravdu sporná. V poslední sekundě ještě pečetil výhru domácího celku trefou do prázdné brány Gints Mejja.

60:00

Gints MEJJA - 3:1

59:59

Riga právě vstřelila branku!
Domácí vyhráli buly u vlastní brány, dostali kotouč do středního pásma a GINTS MEJJA jej napálil do prázdné brány. Je hotovo, Dinamo vítězí! Asistence: Andris Džerinš, Oskars Cibulskis

59:51

Výborně Mejja strčil na poslední chvíli hokejku do rány od modré čáry a kotouč díky tomu skončil jen v ochranné síti.

59:29

Po zakázaném uvolnění Dinama si bere timeout i Artis Abols, který dopřeje odpočinek svým nejlepším hráčům a samozřejmě Kubovi Sedláčkovi.

58:56

Sošnikov se natlačil před brankáře Dinama, ale Sedláček opět odolal a přiblížil svůj tým k vítězství. Od toho dělí Dinamo přibližně jedna minuta!

58:42

Sedláček vyrazil Šmeljovovu střelu, ale Atlant se drží v útočném pásmu.

58:30

Atte Engren zůstává na střídačce a hosté to zkusí v šesti!
Dnešní utkání sleduje 5880 diváků.

58:30

Po přerušení si bere trenér Atlantu Alexej Kudašov oddechový čas.

57:57

Velmi nepříjemné střele z otočky musel čelit Sedláček, ale český gólman i tentokrát podržel svůj tým a nenechal Atlant dvě minuty před koncem třetí třetiny vyrovnat.

57:26

Litovčenko se okamžitě zapojil do útoku a bojuje o kotouč v útočném pásmu.

56:51

56:26

I v oslabení se Gilroy odhodlal k pěknému sólu, po kterém však skončil za bránou Sedláčka a odtud by střílel branku více než těžce.

55:49

Bukarts kombinoval s Redlihsemv blízkosti modré čáry tak dlouho až se vykombinovali i s kotoučem do středního pásma.

54:51

Další rána pro Atlant přichází v podobě vyloučení Vjačeslava Litovčenka (ATL), který trefil vysokou holí Rodrigo Abolse.

3:1

Branky a nahrávky: 22. Indrašis (Darzinš, Wilson), 51. Genoway (Videll, M.Redlihs), 60. Mejja (Džerinš, Cibulskis) – 6. Šmeljov (Sošnikov)

Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – K.Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnieks, Jerofejevs, Grinbergs – M.Redlihs, Videll, Trotter – Darzinš, Wilson, Indrašis – Abols, Džerinš, Mejja – Skvorcovs, Saulietis, Bukarts – Bicevskis

Atlant Moskevská oblast: Engren (Artěmjev) – Korobov, Gilroy, Novopašin, Sorokin, Ťuljapkin, Jarullin, Babčuk – Potapov, Sošnikov, Šmeljov – Chlopotov, Černov, Bodrov – Kozlov, Taratuchin, Levickij – Voronin, Junkov, Leščenko – Jašin

Rozhodčí: Alexander Sojn, Sergej Kulakov – Dmitrij Sivov, Sergej Šeljanin