Jiří HUDLER (CGY) 0+2 4 střely, čas na ledě 19:37

Andrej MESZÁROŠ (BUF) 0+0 0 střel, čas na ledě 16:10

Buffalo Sabres: 18

3. třetina:

Cagary Flames: 15

Buffalo Sabres: 2
Dnešní utkání končí vítězstvím favorizovaného Calgary, ovšem nejhorší tým celé NHL z Buffala byl zhruba 50 minut vyrovnaným soupeřem. Pak ale přišel gól Joorise v přesilové hře a když v 55. minutě Colborne zvýšil již na 3:1, neměli již hosté sílu na "odpověď". Sabres dopláceli na špatnou obranu, kdy nedokázali domácím střelcům zabránit v dorážkách, z nichž se Flames dnes prosazovali.

60:00

59:38

Puk za brankou Flames, Hiller si musí pospíšit s rozehrávkou, povedlo se.

59:00

Poslední minuta tohoto zápasu.

58:40

Hlavně dostat puk z vlastní třetiny, to je nyní úkol č. 1 pro Buffalo.

58:02

Tímto gólem domácí definitivně zlomili odpor soupeře, který se nyní v podstatě již pouze brání.

Johnny GAUDREAU - 4:1

57:28

Calgary právě vstřelilo branku!
A znovu se domácí prosazují z dorážky, tentokrát Enroth vyráží bekhendovou střelu, ovšem na dorážku JOHNNY GAUDREAUA z levé strany již nestihl zareagovat. Asistence: Jiří Hudler a Sean Monahan.

56:43

Hra přerušena, bude se vhazovat ve třetině Flames, ale to až po komerční přestávce.

56:03

Drew Stafford "protáhl" Hillera střelou z levé strany, těžko říci, čím tam domácí gólman zabránili cestě puku do branky, ale každopádně puk končí v rohu třetiny, místo v brance!

55:40

Třetí gól v síti Sabres by mohl dát domácím potřebný klid, hrát totiž nyní musí především hosté.

Joe COLBORNE - 3:1

54:06

Před brankou Buffala nyní scházel obránce Sabres, proto mohl střelu Diaze doklepnout do branky JOE COLBORNE, Enrothovi prošel puk mezi betony, využitá přesilová hra. Asistence: Raphael Diaz a T.J. Brodie.

4:1

Branky a nahrávky: 14. Gaudreau (Hudler, Giordano), 50. Jooris (Colborne), 55. Colborne (Diaz, Brodie), 58. Gaudreau (Hudler, Monahan) – 11. Stewart (Ennis, Myers)

Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Giordano, Brodie, Russell, Wideman, Diaz, Engelland – Gaudreau, Monahan, Hudler – Raymond, Jooris, Colborne – Bouma, Backlund, Jones – Bollig, Stajan, Byron

Buffalo Sabres: Enroth (Hackett) – Gorges, Myers, Meszároš, Strachan, Weber, Ristolainen – Moulson, Girgensons, Ennis – Flynn, Mitchell, Gionta – Stafford, Hodgson, Stewart – Deslauries, Ellis, Kaleta

Rozhodčí: Kowal, Meier – Henderson, Heyer

Diváci: 18 563