NHL

Dallas Stars – Montreal Canadiens

4:1

konec (1:0, 2:0, 1:1)

07.12.2014, 01:00 • American Airlines Center, Dallas • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

Tipsport: 2.2 4.0 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:22

Tomáš Plekanec dostává dvě minuty za podražení.

50:01

Bude se vylučovat, po faulu na Subbana odchází za podražení na trestnou lavici Cole.

29:12

A pozor, první přesilovky pro hosty, Horcoff nešetrně ťal do ruky P. K. Subbana a Habs tak v první početní výhodě. A s možností vrátit se zpět na dostřel domácím.

27:09

A některé okamžiky hostů ale hraničí s hloupostí. Zbytečný faul Brandona Prusta, který ještě chtěl vyhecovat do nějaké rvačky domácího Roussel. Hosté si znovu zahrají v oslabení, Prust dostává dvojku za nesportovní chování.

22:19

A Montreal jde do tří! Plekanec po vítězném buly svedl bruslařský souboj se Seguinem, v jeho finále ale český forvard trefil loktem nejproduktivnější hráče domácích do obličeje! Zbytečný faul Plekance.

21:32

A hlavně si Dallas zahraje další přesilovku, Pacioretty totiž dostal kotouč mimo kluziště nedovoleným způsobem a dostává dvě minuty za zdržování hry. Třetí přesilovka pro Dallas dnes.

14:13

A hosté jdou v utkání znovu do čtyř. Po krátké mezihře plné spíše hitů než kloudných akcí fauluje u hrazení P. K. Subban, který to s důrazem přehnal! Dvě minuty za držení a Canadiens se podruhé budou bránit ve čtyřech, poprvé jim to vydrželo pouze šest vteřin.

11:17

Alexej Jemelin (MTL) dostává dvě minuty za držení.

4:1

Branky a nahrávky: 12. Eakin (Seguin, Goligoski), 24. Seguin (Jamie Benn, Daley), 40. Seguin (Jamie Benn), 59. Garbutt – 43. Andrighetto (Plekanec, Sekáč)

Dallas Stars: Lehtonen (Rynnas) – Goligoski, Daley, Jordan Benn, Demers, Oleksiak, Klingberg – Jamie Benn, Seguin, Sceviour – Cole, Spezza, McKenzie – Roussel, Eakin, Garbutt – Horcoff, Fiddler, Moen

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Subban, Markov, Gončar, Jemelin, Weaver, Gilbert – Weise, Desharnais, Pacioretty – Gallagher, Plekanec, Galchenyuk – Parenteau, Sekáč, Andrighetto – Tangradi, Malhotra, Prust

Rozhodčí: Jackson, Kozari – Heyer, Cameron

Diváci: 16098