07.12.2014, 21:00 • MTS Centre, Winnipeg • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 2.55 3.74 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše a u dalšího hokejového přenosu se těším brzy nashledanou! (23:50:50)
3. Kyle Palmieri (ANA) 1+0
Československá stopa v utkání:

Michael Frolík (WPG) 0+0, 1 střel, čas na ledě 19:10
Ondřej Pavelec (WPG) 61 minut, 21 zákroků, 4 gólů, 84,0%
Tak to bylo tedy velmi rychlé! Už po necelé minutě prodloužení rozhodnul Kyle Palmieri krásnou střelou do růžku branky Ondřeje Pavelce. Anaheim si tak odváží z Winnipegu dva body!

Kyle PALMIERI - 3:4

60:53

Anaheim právě vstřelil branku!
A Anaheim rozhoduje v prodloužení! KYLE PALMIERI vystřelil z velkého úhlu, ale trefil přesně a přisuzuje bonusový bod Anaheimu! Asistence: Ryan Getzlaf, Hampus Lindholm

60:11

Před brankou se objevil Little, který ale nedokázal trefit puk od Ladda.

60:01

Jets se celou třetí třetinu snažili o vyrovnání. Dočkali se až 4 minuty před koncem, kdy Trouba srovnal na 3:3. Dále tedy uvidíme prodloužení a případně i samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42

Frolíkova přihrávka na Scheifeleho neprošla.

59:10

I Anaheim vyhzuje puk přes všechny čáry.

58:49

Zakázané uvolnění. Vhazování po pravici Pavelce.

57:56

Na druhé straně zahrozil Kesler, jeho střela ale mezi tyče nemířila.

57:36

Za střelou Trouby se Andersen jen ohlédl.

57:06

Střelu Palmieriho chytá Pavelec do své lapačky.

3:4

Branky a nahrávky: 15. Byfuglien (Perreault, Ladd), 22. Ladd (Wheeler, Trouba), 56. Trouba – 12. Bourque (Maroon, Getzlaf), 25. Silfverberg (Stoner, Rakell), 29. Kesler (Getzlaf, Fowler), 61. Palmieri (Getzlaf, Lindholm)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Trouba, Stuart (A), Byfuglien, Chiarot, Postma, Pardy – Wheeler, Little, Ladd (C) – Frolík, Perreault, Kane – Halischuk, Scheifele, Lowry – Peluso, Slater, Thorburn

Anaheim Ducks: Andersen (Bobkov) – Manson, Fowler, Robak, Lindholm, Vatanen, Stoner – Palmieri, Getzlaf (C), Bourque – Smith-Pelly, Kesler, Beleskey – Silfverberg, Rakell, Cogliano – Jackman, Thompson, Maroon

Rozhodčí: Rooney, Pochmara – Barton, Cormier