07.12.2014, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • Michal Sedláček (@Michal_68)

Tipsport: 2.7 3.9 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a přeji hezkou noc/den. (03:58:25)

Richard Pánik (TOR) 1+0, 2 střely, čas na ledě 9:30
Radim Vrbata (VAN) 0+1, 6 střel, čas na ledě 18:10
Tři hvězdy zápas:

1. Jonathan Bernier (TOR) 44 zákroků, 2 góly
2. Peter Holland (TOR) 1+1
3. Joffrey Lupul (TOR) 1+1
Úspěch v dnešním duelu položili Leafs během prvních třiceti minut, kdy se dostali do vedení 4:0. Vancouver poté přidal, měl množství přesilovek, ale prosadil se jen jednou, o zbytek se starala skvělý Bernier. Třetí třetina byla jasnou záležitostí Canucks. Domácí jen bránili svůj náskok a to se jim také povedlo. Nakonec zaslouženě vítězí 5:2.

Střely na branku: 28 – 46

60:00

59:53

Puk je ve středním pásmu, halou propuká radost.

59:28

Bernier drží střelu od modré pod svými betony a bude se tak vhazovat.

59:00

Ohlášena poslední minuta utkání a hala začala bouřit.

David CLARKSON - 5:2

57:39

Toronto právě vstřelilo branku!
A je vymalováno. Hosté byli v útočné třetině a odvolali gólmana. Jenže o kotouč přišli, Lupul ho vyvezl do útočné třetiny, tam obrana Vancouveru chybovala a když se neprosadil Lupul, tak puk do prázdné brány dorazil DAVID CLARKSON. Asistence: Joffrrey Lupul.

56:49

Santorelli najížděl z boku, ale Lack si s jeho střelou poradil.

56:07

Další úspěšně zničený útok Canucks a málem se do úniku dostal Kadri. Neměl však potřebnou rychlost a obránci pracovali dobře.

55:28

Lupul zavezl puk do rohu, ale tam o něj Toronto přišlo a musí se tak vracet.

54:46

Domácí dostali puk za branku Vancouveru a spokojeně jdou střídat.

53:44

Lack čelil nahození o Riellyho a poté ještě střele z úhlu. S obojím si poradil.

53:01

Buly po levici Lacka. Domácí už jen brání svůj vypracovaný náskok.

52:27

Clarkson v leže a rukou odehrává puk alespoň do střední třetiny.

5:2

Branky a nahrávky: 16. Gardiner, 17. Pánik (Smith, Booth), 25. Holland, 26. Lupul (Holland, Clarkson), 58. Clarkson (Lupul) – 36. Sedin (Sedin, Vrbata), 49. Tanev (Vey, Richardson)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Franson, Gardiner, Holzer, Rielly, Robidas – van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Lupul, Kadri, Santorelli – WInnik, Holland, Clarkson – Booth, Smith, Pánik.

Vancouver Canucks: Miller (od 26. minuty Lack) – Edler, Tanev, Sbisa, Bieksa, Stanton, Y. Weber – D. Sedin, H. Sedin, Vrbata – Higgins, Bonino, Burrows – Richardson, Matthias, Vey – Dorsett, Horvat, Hansen.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Furlatt – Mach, MacPherson

Diváci: 19 346