2:4

konec (2:0, 0:3, 0:1)

07.12.2014, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.25 3.8 2.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Bruslaři v domácím prostředí znovu zkolabovali a ztratili nadějný náskok. Středočeši vedli po první periodě 2:0, ale hosté se nadechli ke skvělému obratu a zvítězili celkem 4:2. Ve třetí třetině pojišťoval vítězství Perníkářů svým druhým gólem v zápase Lukáš Radil. Loučím se s vámi a přeji hezký zbytek večera. Napočtenou! (19:53:41)

60:00

59:38

Rittich se ve svém brankovišti rozvalil jak dlouhý, tak široký a zřejmě zabránil páté brance ve své síti!

59:00

Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:57

Lenc z bezprostřední blízkosti minul! A domácí to zkouší v šesti.

58:17

Bárta se s bolestivou grimasou drží za nos, zřejmě při souboji inkasoval bolestivý zásah holí.

57:28

Rittich s pomocí Čermáka odolal dalšímu útočnému výpadu hostí. Diváci houfně opouští tribuny.

56:29

Hosté vyhazují a oba týmy odjíždí střídat.

55:40

Domácí v plném počtu, Robar už je na ledě.

55:27

Nyní se hosté dostali do útočného pásma, ale byli příliš statičtí na to, aby mohli pomýšlet na další hřebíček do boleslavské rakve.

54:40

Východočechům se v početní výhodě nedaří založit kloudnou akce. Atraktivita hokeje se blíží plácané na rybníku...

53:40

Mitja Robar (MBL) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

52:50

Radil zkoušel dokonat hattrick, ale jeho pokus z ostrého úhlu se neujal.

52:18

Hra je opět přerušena. Předváděná hra není v posledních minutách z obou stran příliš atraktivní.

52:06

Ščotka střílel od modré, ale Rittich se nenechal opít rohlíkem.

51:41

Přihrávka rukou. Z domácího kotle se ozývá pokřik "My chceme Bolku!".

51:02

Zakázané uvolnění Boleslavských vrací hru před Davida Ritticha.

50:26

Ani hosté nedotáhli svůj útočný výpad do úspěšného konce, ale v této chvíli je to příliš mrzet nemusí. Perníkáři kontrolují hru a jistě kráčí za třemi body.

2:4

Branky a nahrávky: 15. Jiránek (Trška, Bárta), 16. Lenc (Bárta, Výborný) – 23. Sýkora (Ščotka), 25. Radil (Nahodil), 35. Sýkora (Ščotka), 44. Radil (Gregorc)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička M.) – Robar, Vidmar, Hruška, Štebih, Čermák, Trška, Kurka – Mikulík, Musil, Klimenta – Bárta, Výborný, Lenc – Pacovský, Loskot, Jiránek – Rys, Vrbata, Kubica – Kotala.

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Ščotka, Čáslava, Gregorc, Havlík, Píša, Korím, Zdráhal – Sýkora, Zohorna, Marcinko – Radil, Nahodil, Tybor – Kolář, Špaček, Starý – Kňazev, Kaut, Voženílek – Půhoný.

Rozhodčí: Polák, Šindler – Lhotský, Svoboda