07.12.2014, 01:00 • Prudential Center, Newark • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.6 3.76 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marek Židlický (NJD) 0+0, 3 střely, čas na ledě 24:12
Patrik Eliáš (NJD) 1+0, 1 střela, čas na ledě 15:55
Jaromír Jágr (NJD) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:06
1. Braden Holtby (WSH) 34 zák., 1 gól, 97,1%
2. Jay Beagle (WSH) 1+0
3. Dainius Zubrus (NJD) 0+1
Střely: 34:29 (11:12, 8:13, 15:4)
Trápení Devils pokračuje, Washington vyloupil Prudential Center po výhře 4:1!

O první zásah se ve čtvrté minutě postaral Karl Alzner, v minutě sedmé ale dokázal vyrovnat Patrik Eliáš. Vedení hostům vrátil ve 30. minutě Jay Beagle, na kterého navázal v přesilové hře Jevgenij Kuzněcov. Výhru Capitals potvrdil v závěru gólem do prázdné branky Brooks Laich.

Washington si tak z Newarku odvezl dva body za výhru 4:1.

60:00

Brooks LAICH - 1:4

59:35

Washington právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto! BROOKS LAICH poslal ze středního pásma puk do prázdné branky a dal tak na 1:4! Asistence: Joel Ward.

59:29

O střelu do prázdné branky se pokusil brankář Holtby, puk šel ale hodně vedle a tak z toho je pouze zakázané uvolnění.

59:10

Chimera ale vyhodil přes celé hřiště, icing to není a tak Ryder musel rychle pro puk.

58:46

Schneider pochopitelně zůstává na střídačce.

58:46

Oddechový čas pro hosty.

58:46

Latta vyhodil na zakázané uvolnění.

58:40

Gomez posílal puk před branku, kde se ho ale nikdo nezmocnil.

58:28

Eliášova střela byla zblokována mimo.

58:13

Cory Schneider míří z branky, Devils jsou v šesti!

57:53

Nyní ale za brankou Schneidera drží puk čtvrtá lajna Caps. Velmi dobrá práce.

1:4

Branky a nahrávky: 7. Eliáš (Zubrus, Greene) – 4. Alzner (Wilson), 30. Beagle (Carlson), 33. Kuzněcov (Laich, Ward), 60. Laich (Ward)

New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Helgeson, Židlický, Gelinas, Merrill – Cammalleri, Henrique, Ryder – Zubrus, Eliáš, Jágr – Ruutu, Gomez, Sislo – Tootoo, Gionta, Bernier

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Hillen, Schmidt – Ovečkin, Bäckström, Wilson – Johansson, Kuzněcov, Brouwer – Laich, Fehr, Ward – Chimera, Latta, Beagle

Rozhodčí: Joannette, Morton – Amell, Driscoll

Diváci: 15230