07.12.2014, 15:30 • ČEZ Aréna, Plzeň • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.35 4.1 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to bude pro dnešek vše, děkuji za pozornost a loučím se s vámi. Na počtenou! (18:12:37)
Škodovka v napínavém utkání plném vyloučení zdolala Litvínov v prodloužení.
Hosté se prosadili jako první, když hned ve druhé minutě skóroval Hanzl. Domácí ale poté díky dvěma trefám Jýna Sýkory a jedné Jeřábka, Simona a Mozíka získali vedení 5:1 a už to vypadalo jako jednoznačný zápas. Litvínov ale snížil na 2:5 po gólu Jánského a ve třetí třetině dokázal vyrovnat po trefách Gerháta, znovu Jánského a Martynka.
Domácí ale dotáhli zápas do vítězného konce, když v první minutě prodloužení rozhodl Ján Sýkora!

Ján SÝKORA - 6:5

60:43

Plzeň právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto, Plzeň nakonec dotáhla utkání do vítězného konce! Střelu Petra Kadlece do branky usměrnil JÁN SÝKORA (12+6), který tak dal další hattrick po krátké době! Asistence: Petr Kadlec (1+10).

60:29

Petr Kadlec přestřelil branku Soukupa.

60:13

Tomáš Frolo (LIT) vyloučen za hákování. Škodovka má velkou možnost rozhodnout.

60:01

Litvínov smazal čtyřbrankové manko a v Plzni tak uvidíme prodloužení!

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59

Nahození Pavla Kašpaříka ze středního pásma vyrazil Soukup nad sebe, teď při něm stálo opravdu velké štěstí, jelikož kotouč spadnul pouze na branku!

59:35

59:34

Po střele Petružálka dorážel před brankou s hokejkou mezi nohami Jánský, Machovský ale podržel puk! Domácí teď za svou bojovnost sklidili velký potlesk.

59:16

Pavlík nemířil od modré čáry přesně.

58:58

Viktor Hübl minul branku od modré!

58:45

A nyní se Boháč postavil do cesty Petružálkovy střely.

58:29

Dělovku Kubáta dokázal Hollweg zblokovat.

6:5

Branky a nahrávky: 10. Jeřábek, 16. J. Sýkora (Johnson, Kadlec), 20. J. Sýkora (Mozík, Kadlec), 20. Simon (Pulpán, Jeřábek), 31. Mozík (Jeřábek), 61. Sýkora (Kadlec) – 2. Hanzl (Pavlík, Petružálek), 34. Jánský (Ručinský, Hübl), 42. Gerhát (Hanzl), 49. Jánský (Kubát, Petružálek), 49. Martynek

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Pulpán, Mozík, Jeřábek (A), Kadlec (C), Boháč, Kubka, Marcel – Hollweg, Kašpařík, Balej – Johnson, Lev, J. Sýkora – Schleiss, Simon, Indrák – Kubalík, Přikryl, Beran

HC VERVA Litvínov: Horák (21. Soukup) – Kubát, Chaloupka, Pavelka, Pavlík, Zeman, Frolo – Ručinský (A), Hübl (A), Jánský – Gerhát, Hanzl, Petružálek – Trávníček (C), Piroš, Martynek – Jurčík, Písařík, Majdan

Rozhodčí: Hodek, Souček – Brejcha, Polonyi