2. liga skupina Východ

VHK ROBE Vsetín – HK Nový Jičín

3:5

konec (0:2, 2:1, 1:2)

06.12.2014, 16:00 • Zimní stadion Na Lapači • Lucie Krampotová (@@LucieKrampotova)

Tipsport: 1.65 4.5 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S přáním pěkného večera se s vámi loučíme ze Vsetína, brzy nashledanou. (18:50:35)
Po celou třetí část utkání se Vsetín usilovně snažil vstřelit branku, což se mu nakonec také hned ve druhé minutě z hole Kolaříka podařilo. Vyrovnaný stav však příliš dlouho nevydržel. V sedmé minutě kotouč za Hromadu dostal Tomáš Mráz. Po celou třetinu se stupňovala rivalita a někdy i agresivita na ledě. Vedení hostů však nešlo zvrátit a ještě jej potvrdila poslední minuta v podobě puku v prázdné domácí brance. Utkání tedy skončilo stavem 3:5 a vítězstvím Nového Jičína.

60:00

59:20

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Poskytnutý kotouč stačil PETRU PROKOPOVI k zasažení prázdné brány.

58:40

Oddechový čas.

58:40

Mráz zmáčkl Vaňka u mantinelu a vystřelil, Hromada hbitým pohybem lapačky kotouč zachytil.

57:40

Právě propuštěný Prokop vypálil, střela byla mířena příliš vysoko.

57:30

Hosté hrají v plném počtu.

56:24

Kolařík vyjel s pukem, byl však zmáčknut mezi dva hostující obránce.

55:45

O doražení Hurtíkovy střely se pokusil Haloda, kotouč zůstal ve výstroji Šrámka.

55:30

Situace na ledě nabývá na ostrosti a rivalitě. Trest za zdržování hry si odsedí modrobílý Petr Prokop.

54:35

Lehečka vypálil, ku štěstí domácích Hromadovy betony kotouč odklonily.

52:40

Útočný manévr Nového Jičína překazilo odpískání posunuté brány.

52:16

Několik střel Valachů, všechny byly Šrámkem vychytány.

52:13

51:24

Útočné postavení vsetína přerušil hvizd píšťalky značící kotouč v ochranné síti

50:13

Žák byl odkázán na trestnou lavici za zdržování hry a domácí si tedy opět zahrají přesilovku.

49:44

Novojičíňané několikrát zkusili kvality Petra Hromady, ten však svou svatyni neomylně ubránil.

48:42

Hanák ubruslil všem hráčům a přes pád vsetínského obránce se dostal až ke Hromadovi, ten ale mistrovským zákrokem kotouč zachytil.

47:53

Zelenožlutý Hrazdira odsedí dvouminutový trest za nesportovní chování.

46:41

Poté, co si jeden z Valachů nechal ujet puk, Nový Jičín aktivně zareagoval a TOMÁŠI MRÁZOVI se jej podařilo dostat za brankáře Hromadu. Asistence: David Mikšan.

46:06

45:27

Hosté hrají v počtu čtyř.

44:06

Po dlouhých průtazích ze strany Nového Jičína byl vyloučen domácí Kolařík za nesportovní chování.

44:06

A druhý hráč týmu hostů obsadí trestnou lavici! Jednalo se o krosček brankáře Šrámka, trest odsedí Zahradníček.

43:37

Útočná pozice domácích, píšťalka však odhvízdala postavení útočícího hráče v brankovišti.

43:27

Modrobílý Prokop by odeslán na trestnou lavici!

43:19

Pavel Hurtík se s kotoučem rozjel k bráně, vystřelil, kotouč byl pokryt brankářem Šrámkem.

41:27

Vsetín právě vstřelil branku!
Slováček nabídnul k brance, JAN KOLAŘÍK nabídky využil a zasadil kotouč za Šrámka. Asistence: Ondřej Slováček.

40:45

Další velká šance Vsetína, tentokrát puk prošel brankářem Šrámkem a jen o centimetry minul vnitřek branky.

40:22

Domácí hned do úvodu využívají přesilovky, oblehli brankáře Šrámka a čtveřici hráčů, vystřelený kotouč byl ale zachycen tělem brankáře.

40:01

Ve druhé periodě se domácí mužstvo notně rozebralo začalo hrát mnohem aktivněji, což potvrdilo dvěma góly. Ten první byl zásluhou Michala Nedbálka, druhý pak z hole Jana Kolaříka. Radost valachů pak ovšem překazil Jakub Lehečka, který má na svědomí třetí gól hostů. Druhá třetina tak končí za stavu 2:3. Třetí třetina začne cca v 17:48.

40:00

39:39

Zúbek usměrňoval kotouč do prázdné branky, Šrámek na poslední chvíli zasáhl.

39:23

Vaněk nabil Ambruzovi, bohužel pro valachy Šrámek nahrávku přikryl.

39:04

Po následující dvě minuty obsadí trestnou lavici Nového Jičína Petr Prokop. Důvodem bylo hákování.

37:53

Novojičínští skvěle dokázali zužitkovat situaci tři na jednoho, kotouče odraženého Hromadou využil JAKUB LEHEČKA a doklepl jej dovnitř klece. Asistence: Jakub Ižacký, Tomáš Mráz.

37:34

Hrazdirovu nabídku před bránu nikdo z valachů nedokázal využít.

35:40

Offsajd hostů posouzen jako úmyslný.

35:30

Útočné manévry domácího týmu přerušila píšťalka hlásící postavení útočícího hráče v brankovišti.

34:45

Po velikém závaru v hostujícím brankovišti se nejlépe zorientovat JAK KOLAŘÍK, jenž vyslal puk do sítě. Asistence: Ondřej Slováček, Michal Nedbálek.

33:24

Vašut ztratil hokejku, cohož zelenožlutí nedokázali využít a Šrámek nakonec pokryl kotouč.

32:35

Po kolizi několka hráčů a pohnuté bráně to domácí v přesile zkusili, Ambruzova střela však vyšla naprázdno.

32:18

Novojičínský Kabeláč odkázán na trestnou lavici za napadení!

31:29

Po Kolaříkově střele zazvonila tyč!

31:02

Hryciow vyvážil puk, jeho nabídku spoluhráči vykryl Šrámek.

30:48

Bekhendová střela Dominika Novotného skončila v Hromadově výstroji.

30:26

29:15

Domácí dokázali vybruslit z útočné pozice hostů, Slováček s Kolaříkem se pokusili o střelu, která byla zablokována modrobílými obránci.

28:26

Domácí Hryciow si odsedí dvě minuty na trestné lavici za držení protihráče!

27:32

Hurtík od modré nabil do skvělé pozice MICHALOVI NEDBÁLKOVI a ten střelou švihem do šibenice nedal Šrámkovi šanci. Asistence: Pavel Hurtík, Josef Daněk.

26:35

Jan Kolařík vystřelil z pravého křídla, Šránkova lapačka byla na místě.

26:24

Nový Jičín se znovu dostal k šanci a několikrát to zkusil před Hromadovou bránou.

24:43

Přes obránce beckhandem vystřelil Kabeláč, střela šla mimo bránu.

23:49

Tichý střílel, jeho střelu tečoval Slováček a Šrámek měl plné ruce práce!

23:28

Kolařík se rozjel s pukem ke Šrámkově bráně, byl sražen k zemi hostujícím obráncem a následně jsme mohli slyšet hvizd hlásající postavení útočícího hráče v brankovišti.

22:26

Novojičínští se opět dostávají do šance, Petr Hromada opět ubránil. Bohužel ho tento zákrok stál ránu do hlavy o tyč.

21:00

Ižacký se dostal k šanci a vypálil, jeho rána vbyla vyražena brankářem Hromadou.

20:01

Na začátku utkání se odehrály hned dvě vyloučení. Nejdříve si na trestné lavici odseděl své dvě minuty zelenožlutý Daněk a o dvě a půl minuty později ho vystřídal modrobílý Žák. V osmé minutě pak vsetínský Hrazdira zůstal ležet u mantinelu, což rozhodčí neodpískali, hosté využili momentu překvapení a našli si svou cestu ke gólu, jež zprostředkoval Jakub Ižacký. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat a již po devíti minutách se červené světlo nad Hromadovou svatyní rozsvítilo podruhé. Martin Kabeláč totiž kotouč zasadil nad brankářovo rameno. Třetina tak skončila pro valachy nepříliš povzbudivým skóre 0:2. Druhá třetina začne v cca 16:53.

20:00

19:52

V závěru třetiny se ještě dostal ke střele Mikšan, Hromadovy betony však byly na místě.

19:32

18:32

Vsetínu se dnes přesilovky vyloženě nedaří, hosté se dokonce v podobě Hanáka dostali ke střele, Petr Hromada však svým zákrokem zabránil navýšení skóre.

17:32

Novojičínský Mikšan si odsedí dvouminutový trest za hákování!

17:00

Michal Žák nabil MARTINU KABELÁČOVI, který puk zasadil nad rameno Petra Hromady. Asistence: Michal Žák.

14:10

Domácí hrají v plném počtu.

13:55

Modrobílý Ižacký skončil v leže na ledě, za tento zákrok nebyl nikdo potrestán.

12:10

Juraj Tichý dostal dvouminutový trest za podražení.

12:05

Domácí nebruslili před novojičínskou bránu a kapitán Vaniel Daněk se pokusil z boku dostat kotouč do brány, Šrámkovy betony však puk odklonily.

10:13

9:13

Vsetín se pokusil využít přesilovky a své snahy završil střelou Jana Kolaříka.

8:15

Novojičínský kabeláč po dvě minuty zahřeje trestnou lavici za hákovaní!

7:19

Poté, co Hrazdira zůstal ležet u mantinelu rozhodčí nepřerušili hru a hosté tak využili své šance, kterou završili střelou JAKUBA IŽACKÉHO. Asistence: Jakub Lehečka, Tomáš Mráz.

6:41

5:37

Vsetínští nyní obléhali soupeřovu svatyni, ke střele se dostal Hrazdira a o doražení se ještě pokusil Kolařík. Šrámek oba pokusy zablokoval.

4:41

Novojičínský Žák byl vyloučen za držení protihráče!

4:14

Hosté se dostali do šance, kterou nedokázali využít a a domácí nyní opět hrají v plném počtu.

2:14

Domácí Daněk byl na dvě minuty odkázán na trestnou lavici za hákování!

1:39

Nyní se rozehrálo u domácí svatyně a hosté vytvořili tlak s množstvím nepříjemných momentů, vsetínští však ubránili.

1:25

Valaši se dostali k soupeřové brance, Hrazdirova střela byla zachycena vně sítě.

0:57

Puk se zboku dostal k bráně Petra Hromady a ten jej pro jistotu přikryl lapačkou.

00:01

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) – Haloda, Hryciow, Báchor, Tichý, Hurtík, Nedbálek, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Ambruz – Kolařík, Hrazdira, Slováček – Ondráček, Daněk, Kývala – Vítek, P. Hruška.

HK Nový Jičín: Šrámek (Gebauer) – Žák, J. Hruška, Prokop, Vašut, Vnenk, Cabák, Zahradníček – Mráz, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Ižacký, Hanák, Novotný, Uhlár.

Rozhodčí: Koliba – Štěpán, Hanzlík.
Zdravíme vás ze zimního stadionu Na Lapači, kde se dnes odehraje již třiadvacáté kolo základní části v podání VHK Vsetín a HK Nový Jičín.
Vsetínský tým se nachazí na třetí příčce tabulky s počtem dvaačtyřiceti bodů, tedy stejným počtem, jako druhá Technika. Nový Jičín lze nalézt o tři příčky níže s odstupem deseti bodů.
Tyto dva týmy se setkaly před několika týdny na domácí půdě Nového Jičína. Na tento zápas nebude v dobrém vzpomínat Adam Mikšovský, jenž od té doby neoblékl zelenožlutý dres. Doufejme, že dnes se podobná situace opakovat nebude.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

3:5

Branky a nahrávky: 28. Nedbálek (Hurtík, Daněk), 35. Kolařík (Slováček, Nedbálek), 42. Kolařík (Slováček) – 8. Ižacký (Lehečka, Mráz), 17. Kabeláč (Žák), 38. Lehečka (Ižacký, Mráz), 47. Mráz (Mikšan), 60. Prokop

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Haloda, Hryciow, Báchor, Tichý, Hurtík, Nedbálek, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Ambruz – Kolařík, Hrazdira, Slováček – Ondráček, Daněk, Kývala – Vítek, P. Hruška.

Rozhodčí: Koziol – Štěpán, Hanzlík