3:5

konec (1:0, 1:1, 1:4)

06.12.2014, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.1 4.2 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Do třetí třetiny vlétli hosté jako uragán, když za jednapadesát vteřin vstřelili dvě branky v oslabení a otočili stav utkání. Na toto domácí ještě zareagovali brankou Tomáše Jirků. To bylo od domácích ovšem vše. Naopak hosty poslal do vedení 4:3 Tomáš Rohan, který využil početní výhodu. Do prázdné branky ještě upravil stav utkání Václav Dobromysl. S konstatováním, že Sokolov si odváží z Vrchlabí tři body za výhru 5:3, se s Vámi loučím. (20:12:47)

60:00

59:38

Vrchlabí se ještě snaží zkorigovat utkání, ale času již moc nezbývá.

59:12

Baník právě vstřelil branku!
Domácí přišli o kotouč, kterého se zmocnil VÁCLAV DOBŘEMYSL, který i za pomoci domácího obránce trefil prázdnou branku. Bez asistence.

58:58

Domácí to zkouší se šesti bruslaři na ledě.

58:58

Oddechový čas pro HC Stadion Vrchlabí.

58:58

Domácí vybojovali útočné pásmo. Vhazovat se bude po pravé ruce Hrušky.

58:25

Hostující hráči se soustředí na zabezpečenou obranu a domácí do ničeho nepouští.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:11

Tomáš Rohan nedosáhl na střílenou přihrávku a domácí šli vzápětí do protiútoku, který skončil na útočné modré.

56:08

Hosté zatlačili Stadion v jeho obranném pásmu, ovšem Neužil nemusel zasahovat.

55:43

Nepřesná rozehrávka Vrchlabí končí pouze na zakázaném uvolnění.

55:06

Dnešní utkání sleduje 970 diváků.

54:44

Domácí svou šanci nevyužili. Hosté hrají v plném počtu.

54:03

Hráči Stadionu si přihrávali tak dlouho do prázdné branky, až o kotouč přišli a následně přišli také o útočné pásmo.

53:12

Baník vyhazuje kotouč přes všechny čáry. Domácí tak začínají útok od své vlastní branky.

52:44

Na půli hřiště fauloval Vojtěch Šik, který si jde odpykat dvouminutový trest za sekání. Domácí tak mají šanci na vyrovnání,

52:01

Filip oslovil přihrávkou volného Patrika Fořta, který neusměrnil kotouč mezi betony hostujícího brankáře.

51:31

Dnes velmi agilní Šťastný trefil pouze boční síťku hostující klece.

3:5

Branky a nahrávky: 11. Šťastný (Hamerský, Filip), 28. Jirků (Fořt), 42. Jirků (Fořt, Urban) – 30. Koblasa (Přindiš), 41. Dobřemysl, 41. Martin Rohan, 47. Tomáš Rohan (Přindiš, Dobřemysl), 60. Dobřemysl

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Veselý) – Hamerský, Lenoch, Skočovský, Jebavý, Klement, Hlaváč, Kadavý – Jakubec "C", Filip, Šťastný, Vlach, Bláha, Matějka, Jirků, Urban, Fořt, Oppelt, Marks, Srnský Trenér: Josef Řeháček

HC Baník Sokolov: Hruška (Honzík) – Rohan, Martin Rohan, Schusser, Přindiš, Troška, Novák, Šik, Gombár, Kečkeš – Kuběna, Dobřemysl "C", Tomáš Rohan, Koblasa, Vaněk, Sýkora, Račanský, Říha, Csamango Trenér: Mikuláš Antonik

Rozhodčí: Veinfurter – Potůček, Tasch