2. liga skupina Východ

VHK ROBE Vsetín – HK Nový Jičín

3:5

konec (0:2, 2:1, 1:2)

06.12.2014, 16:00 • Zimní stadion Na Lapači • Lucie Krampotová (@@LucieKrampotova)

Tipsport: 1.65 4.5 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S přáním pěkného večera se s vámi loučíme ze Vsetína, brzy nashledanou. (18:50:35)
Po celou třetí část utkání se Vsetín usilovně snažil vstřelit branku, což se mu nakonec také hned ve druhé minutě z hole Kolaříka podařilo. Vyrovnaný stav však příliš dlouho nevydržel. V sedmé minutě kotouč za Hromadu dostal Tomáš Mráz. Po celou třetinu se stupňovala rivalita a někdy i agresivita na ledě. Vedení hostů však nešlo zvrátit a ještě jej potvrdila poslední minuta v podobě puku v prázdné domácí brance. Utkání tedy skončilo stavem 3:5 a vítězstvím Nového Jičína.

60:00

59:20

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Poskytnutý kotouč stačil PETRU PROKOPOVI k zasažení prázdné brány.

58:40

Oddechový čas.

58:40

Mráz zmáčkl Vaňka u mantinelu a vystřelil, Hromada hbitým pohybem lapačky kotouč zachytil.

57:40

Právě propuštěný Prokop vypálil, střela byla mířena příliš vysoko.

57:30

Hosté hrají v plném počtu.

56:24

Kolařík vyjel s pukem, byl však zmáčknut mezi dva hostující obránce.

55:45

O doražení Hurtíkovy střely se pokusil Haloda, kotouč zůstal ve výstroji Šrámka.

55:30

Situace na ledě nabývá na ostrosti a rivalitě. Trest za zdržování hry si odsedí modrobílý Petr Prokop.

54:35

Lehečka vypálil, ku štěstí domácích Hromadovy betony kotouč odklonily.

52:40

Útočný manévr Nového Jičína překazilo odpískání posunuté brány.

52:16

Několik střel Valachů, všechny byly Šrámkem vychytány.

52:13

51:24

Útočné postavení vsetína přerušil hvizd píšťalky značící kotouč v ochranné síti

50:13

Žák byl odkázán na trestnou lavici za zdržování hry a domácí si tedy opět zahrají přesilovku.

49:44

Novojičíňané několikrát zkusili kvality Petra Hromady, ten však svou svatyni neomylně ubránil.

48:42

Hanák ubruslil všem hráčům a přes pád vsetínského obránce se dostal až ke Hromadovi, ten ale mistrovským zákrokem kotouč zachytil.

3:5

Branky a nahrávky: 28. Nedbálek (Hurtík, Daněk), 35. Kolařík (Slováček, Nedbálek), 42. Kolařík (Slováček) – 8. Ižacký (Lehečka, Mráz), 17. Kabeláč (Žák), 38. Lehečka (Ižacký, Mráz), 47. Mráz (Mikšan), 60. Prokop

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Haloda, Hryciow, Báchor, Tichý, Hurtík, Nedbálek, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Ambruz – Kolařík, Hrazdira, Slováček – Ondráček, Daněk, Kývala – Vítek, P. Hruška.

HK Nový Jičín: Šrámek (Gebauer) – Žák, J. Hruška, Prokop, Vašut, Vnenk, Cabák, Zahradníček – Mráz, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Ižacký, Hanák, Novotný, Uhlár.

Rozhodčí: Koziol – Štěpán, Hanzlík