2. liga skupina Západ

HC Trutnov – HC Lední Medvědi Pelhřimov

8:5

konec (4:0, 2:3, 2:2)

06.12.2014, 18:00 • Pro Hockey Aréna Trutnov • Ondřej Poul, Matěj Poul, Marek Voňka

Tipsport: 2.0 4.3 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za dnešní pozornost a budu se na vás těšit opět u dalšího přenosu! Hezký večer z trutnovské Pro Hockey Arény vám přeje Ondřej Poul. (20:30:22)
Tak dnes jsme mohli vidět naprosto divácky atraktivní utkání! Trutnov vedl 6:2, hosté se ale nedali a nakonec z toho byl stav 6:5. Pelhřimov poté zkusil dvakrát hru bez brankáře a toho domácí využili přesně dvakrát.

Trutnov právě vstřelil branku!

A ještě jednu branku stihli domácí hokejisté! TOMÁŠ VESELÝ poslal kotouč přes celé hřiště do znovu odkryté branky Pelhřimova a pečetí tak dnešní stav utkání! Asistence: Karlík

59:38

Ještě tu máme jedno vyloučení. Domácí Chaloupka dostává dvě minuty za hákování.

59:24

Domácí si už hlídají dvoubrankový náskok. Dnes budou sbírat tři body.

59:20

Tak to je comeback jako z pohádky! JIRKA ŠIMONÍČEK dostal kotouč od Luštince a od modré čáry se trefuje přesně do odkryté klece Pelhřimova! Je rozhodnuto! Asistence: Luštinec

59:02

Hosté pokračují bez brankáře!

58:52

Hosty zastavuje offside a teď si krásně počínal domácí Koutník, který čistě trefil Třetinu!

58:37

Pelhřimov hraje bez brankáře!

58:37

Zbývá nám necelá minuta a půl. Dočkáme se vyrovnání?

58:37

Oddechový čas pro hosty.

58:37

Icing domácích.

58:23

Poslední dvě minuty třetí dvacetiminutovky.

57:53

Poulíček namazal na hůl Hadravy, ale ten proti Čápovi nic nevymyslel!

57:21

Hostům dochází síly a Trutnov tvrdě brání.

56:47

Beneš jel z křídla sám a Čápa nepřekonal!

56:19

Trutnov bojuje o kotouč v útočném pásmu.

56:03

Nahození Kopice kryje Čáp svou lapačkou.

8:5

Branky a nahrávky: 2. Březina (Dufek), 8. Chytráček (Perutek, Karlík), 11. Koutník (Junek, Karlík), 15. Perutek (Karlík, Chytráček), 29. Luštinec, 30. Kozák (Koutník), 60. Šimoníček (Luštinec), 60. Veselý (Karlík) – 22. Votápek (Třetina), 31. F. Kasalý (Martin Hadrava), 35. Mečiar, 41. Kopic (Třetina, Votápek), 54. Marek Hadrava (Martin Hadrava)

HC Trutnov: Čáp (Biegl) – Škvor, Dufek, Voženílek, Chaloupka, Karlík, Junek, Souček – Kozák, Janoušek, Koutník – Veselý, Poulíček, Luštinec – Perutek, Chytráček, Březina – Zítka, Bartoň, Kastner – Šimoníček

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (od 11. Vajner) – Jelínek, D. Kasalý, Mečiar, Srdínko – Třetina, Hadrava Marek, Votápek – Kopic, Hadrava Martin, Beneš – Tolkner, F. Kasalý

Rozhodčí: Vokřál – Klouček, Beránek