Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – Královští lvi Hradec Králové

2:3

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)

06.12.2014, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Z Mladé Boleslavi je to pro dnešní den již všechno. Jak junioři, tak starší dorost Bruslařského klubu prohráli.
Já se u dalšího onlajn přenosu těším opět za týden, ze zápasu DHL extraligy juniorů.
Přeji pohodový sobotní večer. (14:41:41)
Tolik tedy dnešní zápas, ve kterém Boleslavští nejdříve vedli, poté ale své vedení ztratili. Dokázali zápas dotáhnout do prodloužení, ve které však urvali bonusový bod hosté.

60:28

Hradec právě vstřelil branku!
Prodloužení nemělo dlouhého trvání. Nakonec vítězí Hradec. Boleslavští si neohlídali v útočném pásmu ŠTĚPÁNA HAVRÁNKA, jehož střela propadla až za záda Jana Růžičky. Hostující brankář tedy vsítil i druhý gól v tomto zápase. Asistence: David Chalupa.

60:01

Hlavní cíl dnešního utkání domácím nakonec přece jen vyšel. Mají bod! O tom bonusovém se však musí ještě rozhodnout, jelikož i třetí třetina nabídla jeden gól na každé staně. Za chvíli začne pětiminitové prodloužení, poté by následovaly případné samostatné nájezdy.

60:00

58:48

Jako by se na to domácí brankář už nemohl dívat. Skvěle vypíchl puk jednomu z hostí a nahazuje až do útočného pásma.

57:58

Uřídil nyní nahrál přímo na hůl jednoho z hostů. Na ledě to vypadá jako by domácí hráli v oslabení.

57:26

A znovu! Hradečtí stínili a Havránek zkusil jedovatou střelu od modré.

57:19

Oddechový čas pro domácí.

57:19

Hosté jsou v závěru aktivnější! Na domácího brankáře vysílají jednu střelu za druhou.

57:06

Hofman si na Jana Růžičku nepřišel.

56:16

Prokop z blízkosti minul. Hraje se nahoru dolů. Je znát, že závěr nechce ani jeden tým vypustit.

55:47

Hradečtí vstřelili gól, bylo to však ale až po odpískání.

54:10

Růžička perfektně vyrazil Lierův pokus.

53:46

53:37

A nyní znovu.

2:3

Branky a nahrávky: 24. Prokop (Ďurač, Mašek), 51. Musliu (Planý) – 36. Havránek (Kynčl, Chalupa), 44. Exner (Hnik, Matějček), 61. Havránek (Chalupa)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Krofta) – Řečinský, Mašek, Chládek, Kalus, Mlčoch, Mattis – Prokop (C), Musliu, Straka, Rypar, Kalaš, Planý, Ďurač, J. Veselý, Uřídil, Dančisin

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Groh) – Havránek, Lier, Fanderlik, Kynčl, Luštinec, Hroudný, E. Veselý, Exner, Matouš, Zahradník (C), Hofman, Malík, Moník, Hnik, Matějček, Hidveghy, Chalupa, Moník, Hejna

Rozhodčí: Horinek – Kajínek, Zavřel