2:1

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

06.12.2014, 13:00 • Čez aréna Ostrava • Monika Baloghová

Já se s Vámi pro dnešek z Ostravy loučím, mějte příjemný zbytek soboty, jako i víkendu a někdy se budu těšit znovu napočtenou. (15:15:48)
Skončilo poslední utkání této části. Vítkovičtí vydolovali z tohoto utkání dva body, když vyhráli po prodloužení díky střele Spratka. Do tabulky si tak připisují dva body a při případné výhře Olomouce, která sehraje své utkání až zítra, budou o postupovém místě rozhodovat také jiná kritéria, než je počet bodů

63:27

Vítkovice právě vstřelily branku!
Prémiové body zařizuje svému celku DANIEL SPRATEK, který vystřelil téměř od mantinelu a kotouč propadl Slavíčkovi do branky – 2:1. Asistence: Vlastimil Malina, Ondřej Gabrhelík.

63:12

Stále se hraje ve středním pásmu.

62:39

Danielčák ve středním pásmu minul puk, ale jeho soupeři v modrém dresu se vedlo naprosto stejně.

62:11

Zukal se vřítil do pásma, ale jeho střela ze střední vzdálenosti nebyla přesná.

61:49

Puk si pod svá křídla vzali hosté a také rozehrávají.

61:31

Vítkovice rozehrávají ze svého pásma.

60:53

Malina si pohrál se třemi hráči soupeře v útočném pásmu, ale před brankou žádného spoluhráče nenašel.

60:26

Havránek zavezl puk do pásma, Sedláček byl příliš napřed.

60:01

Kometě jakoby ve třetí části trochu došel dech, čehož mohli domácí využít a také se hodně snažili, ale nedočkali se. Proto se bude hrát pětiminutové prodloužení.