HC Slavia Praha – HC Letci Letňany

6:2

konec (4:1, 1:1, 1:0)

06.12.2014, 12:30 • David Mencl (@davidmencl)

V závěru utkání ještě upravil konečné skóre Heldák, na vítězi to ale nic nezměnilo. Sešívaní tak díky dnešní výhře skončili v základní části první ve skupině západ. (14:38:49)

60:00

58:56

Slavia právě vstřelila branku!
Už v době, kdy byli slávisté v pěti se puk dostal k DENISI HELDÁKOVI, který prostřelil Hamalčíka mezi betony! Asistence: Filip Zderadička.

57:24

Slávisté jsou ve čtyřech aktivnější.

56:30

Martin Gebell (LET) musí na trestnou za nedovolené bránění.

56:04

Heldák v oslabení našel mezi kruhy volného Fialu, jehož střelu z první našel Hamalčík v lapačce.

55:09

Chválovi sice střela nesedla, padající puk ale nakonec nadělal Štefkovi značné problémy.

54:21

Po jednom ze soubojů u mantinelu se do sebe několik hráčů pustilo. Rozhodčí to vyřešili tresty pro Pavla Kubáta (LET), Jana Koláře (SLA) a Ivana Muša (SLA). Všichni dostali dvě plus dvě minuty za hrubost.

53:01

Babčuk je zpátky na ledě.

52:35

Štefka při rozehrávce trefil hůl jednoho z Letňanských, včas se ale dostal znovu k puku a tentokrát už rozehrál lépe.

51:01

Nazarij Babčuk (LET) je potrestán za nedovolené bránění.

48:52

Štefka měl menší problémy u levé tyče, nakonec hru přerušil.

47:10

Zderadička se prokličkoval do útočného pásma, spoluhráči nahrát už ale nedokázal.

45:21

To ale změnil Šmerha, k němuž se odrazil kotouč. Slávistický útočník ale trefil jen pravou tyčku!

44:25

Ve třetí části se zatím hraje bez výrazných brankových příležitostí.

42:10

Kolářovo nahození ještě tečoval Šteiner. Kotouč projel těsně kolem levé tyčky.

40:29

Šmerha z otočky pálil mimo.

40:01

Během druhých dvaceti minut byly k vidění jen dva góly. Nejdříve navýšil náskok sešívaných z dorážky Patočka, poté se ale v dvojnásobné přesilovce prosadil Horák, a snížil tak rozdíl na tři branky. Třetí dějství začne přibližně v 14:07.

6:2

Branky a nahrávky: 1. Vildumetz (Šmíd, Šmerha), 6. Mušo (Zderadička), 8. Zderadička (Mareček, Heldák), 16. Heldák (Fiala, Zderadička), 25. Patočka (Příkop, Šmerha), 59. Heldák (Zderadička) – 4. Kubát (Šimon, Mařík), 32. Horák (Burda, Urban)

HC Slavia Praha: Štefka (Petřík) – Zderadička, Krásný, Bušek, Hejda, Příkop, Šmíd, Valík – Patočka, Vildumetz, Šteiner, Heldák, Šergl, Fiala, Kolář, Mušo, Mareček, Hohút, Šmerha

HC Letci Letňany: Nahodil (16. Hamalčík) – Antoš, Brabec, Kubát, Chvála, Babčuk, Šimon, Gebell, Katriňák – Pražienka, Satran, Burda, Procházka, Chalupa, Urban, Řepík, Horák, Mařík, Kučera