06.12.2014, 18:00 • ZS Tábor • Lukáš Zayml (@ZaymlLukas)

Tipsport: 1.5 4.5 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tábor odehraje další domácí utkání 13.12 od 18:00 proti Děčínu! (20:36:37)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Řisuty.
Matěj Kos rozhodnul samostatné nájezdy a bere druhý bod pro hosty.

58:49

Řisuty právě vstřelily branku!
Hosté využívají přesilovku, kterou jim daroval rozhodčí. JIŘÍ DOSTÁL vystřelil od modré čáry a prostřeli hradbu těl před bránou. Asistence: Ivan Záleský

58:00

Domácí Černý jel sám na bránu, ale blafák do backhandu mu nevyšel.

57:27

Horké chvilky na ledě. Domácí Matušík byl jasně faulován, ale rozhodčí vylučuje na druhé straně. Vyloučen Heršálek na dvě minuty za krosček.

55:32

Vyloučení na obou stranách. Za domácí dostává dvě minuty Seidl. Za hosty Vlček.

54:01

Vyloučen hráč hostí Krpata na dvě minuty za vražení na hrazení.

53:30

Domácí teď rozebrali hostující obranu a Seidl byl úplně sám před brankou, ale střelou na lapačku se neprosadil.

49:38

Domácí obraně teď ujel hostující Krpata, ale Panec ho skvěle vychytal!

48:13

Osobní trest na deset minut za nesportovní chování dostal hostující Záleský.

46:32

Vyloučen hráč hostí Raclavský na dvě minuty za krosček.

45:49

Velká šance domácích Matušík obešel obránce a nahrál Kratzerovi, ale ten trefil jen lapačku hostujícího brankáře!

44:36

Tábor právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení! Kratzer se zbavil za bránou hráče a zasunul na první tyč! Asistence: Radek Seidl

Dnešní utkání sleduje 1182 diváků!

42:20

Zayml vystřeli z mezikruží a kotouč se odrazil k volnému Kellnerovi, ale ten trestuhodně netrefil branku!

37:30

Hosté teď jeli dva na jednoho a Vlček to vzal na sebe, ale Panec výborně zasáhl vyrážečkou.

34:03

Hosté vyrovnávají! Do prázdné branky dorazil kotouč ONDŘEJ KRPATA. Stav utkání 1:1! Asistence: Jakub Kraus

32:18

Domácí se koněčně dočkali! Kellner od pravého mantinelu nahodil kotouč do brankoviště a jeden z obránců si ho srazil do vlastní brány. Bez asistence

29:25

Vyloučen hráč hostů Kraus na dvě minuty za držení.

28:51

Vyloučen hráč domácích Heršálek na dvě minuty za hákování.

23:35

Hostující Vodička je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

20:36

Vyloučen hráč hostí Babický na dvě minuty za sekání.

18:31

Kellner vzal kotouč ve své třetině a projel celé hřiště, ale na Černého si nepřišel. Velká šance domácího útočníka!

16:10

Vyloučen hráč domácích Kellner na dvě minuty za držení.

11:28

A bude se znovu vylučovat. Vyloučen hráč hostí Vodička na dvě minuty za hákování.

07:40

Obrovská šance domácích! Boháč byl úplně sám před brankou, ale na poslední chvíli mu sjel kotouč z hole.

06:11

Kellner trefil tyč! Teď měli hosté štěstí.

03:13

Vyloučen hráč hostí Šroubek na dvě minuty za hákování.

03:13

Mařík nádherně obešel obránce, ale brankář ho skvěle vychytal lapačkou.

2:3

Branky a nahrávky: 33. Kellner, 45. Kratzer (Seidl) – 35. Krpata (Kraus), 59. Dostál (Záleský), rozh. náj. Kos