konec (3:0, 0:1, 4:0)

06.12.2014, 17:30 • SD ARÉNA • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 1.55 4.5 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tím to příspěvkem se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:47:04)
V dnešním utkání jasně dominovali domácí hráči, kteří soupeři nasázeli sedm branek. Ještě po zápase hostující fanoušci poděkovali svým hráčům, jenž nepředvedli vůbec dobrý výkon.

60:00

Vladimír RŮŽIČKA - 7:1

59:53

Piráti právě vstřelili branku!
Z levého kruhu vystřelil VLADIMÍR RŮŽIČKA, který propálil Kašíka na přední tyči! Asistence: Milan Toman, Miroslav Hanuljak.

59:34

Rozhodčí viděl postavení útočícího hráče v brankovišti a vykazuje Chomutov ze třetiny.

59:12

Mezi kruhy tečoval puk Hřebejk, ovšem pouze do Kašíka.

58:39

Chomutovskou arénu obíhají mexické vlny.

58:33

Za hákování putuje na trestnou lavici hostující Bartoň.

57:41

Gajovský přihrál Davidu Květoňovi, jenž z první netrefil branku.

56:45

V dalším samostatném úniku neuspěl Gajovský, kterého vychytal Kašík!

56:24

Přes střední pásmo se nedostal Marek Hovorka.

56:00

Pirátská SD ARÉNA už oslavuje a panuje tu výborná kulisa.

55:34

Zakázané uvolnění domácího celku.

55:21

Po střele hostujícího hráče zasahuje Miroslav Hanuljak.

Vkadimír RŮŽIČKA - 6:1

54:30

Do samostatného úniku se dostal VLADIMÍR RŮŽIČKA, jenž předvedl nádherný blafák a střelou pod horní tyč zkompletoval HATTRICK. Asistence: Jaroslav Koma.

Marek HOVORKA - 5:1

54:07

Zpoza branky dostal kotouč mezi kruhy osamocený MAREK HOVORKA, který střelou z první dává pátou branku. Asistence: Nikola Gajovský, Štěpán Hřebejk.

53:28

Hosté jeli dva na brankáře! Bartoň našel Holce, jehož fantasticky vychytal Hanuljak!

53:08

Domácí jeli tři na jednoho obránce, ale nedokázali zakončit.

52:30

Před brankou tečoval puk Dolníček, na jehož teč se štěstím zareagoval Hanuljak.

52:24

52:17

Domácí hráči nikam nespěchají a drží kotouč na svých hokejkách.

51:38

Hanuljak vysprintoval k mantinelu, kde ukryl puk pod svou lapačku.

51:14

Dnešní utkání sleduje 3117 diváků!

51:14

Jiří Drtina se za pomoci spoluhráčů zvedl.

51:14

Hra je přerušená, jelikož na ledové ploše zůstal ležet po jednom ze zákroků domácí kapitán.

50:30

50:03

Od modré čáry vystřelil Skinner, jehož pokus tečoval spoluhráč jen těsně vedle branky.

49:14

Domácí váhali se střelbou a následně o puk přišli.

48:30

Na trestnou lavici za vysokou hůl jde Bilčík.

48:30

Po přerušení hry je na řadě komerční pauza.

48:01

Piráti opět kombinují v útočné třetině a diváci si přejí patou branku.

Vladimír RŮŽIČKA - 4:1

47:18

David Květoň zpoza branky našel najíždějícího VLADIMÍRA RŮŽIČKU, jenž se neukvapil a střelou do horní části branky navyšuje stav utkání. Asistence: David Květoň, Brett Skinner.

46:22

Do samostatného úniku se dostal Holec, kterému v poslední chvíli vypíchl puk Hřebejk.

45:32

Třebíč už neměla síly a posunula kotouč za branku Chomutova.

45:05

Nahození ze střední třetiny skryl pod lapačku Hanuljaka, který viděl dojíždějícího útočníka.

44:31

Do přihrávky domácího týmu sáhl hostující hráč a puk se dostal až do jeho obrané třetiny.

44:08

Růžička nepřesně rozehrál a poslal černou gumu na zakázané uvolnění. Hra se vrací před chomutovskou branku.

43:40

Kašík vyjel daleko z branky a rychle rozehrál, svou přihrávkou našel domácího útočníka, jenž nevystřelil.

43:13

Nahození Komy mířilo vysoko nad hostující branku.

43:05

Hostující brankář má další zákrok.

42:26

Fantastický zákrok Kašíka! Třebíčský brankář vyrazil střelu Ondřeje Kašeho i následnou dorážku Lukáše Květoně.

42:08

Rozhodčí viděl přihrávku rukou hostů a zastavil jejich útok.

41:56

Třebíči se nepodařilo rozehrát a máme tu další zakázané uvolnění.

41:49

Piráti se dostali pod tlak a raději posunuli kotouč do středního pásma.

40:49

Střelu od modré tečoval Růžička, ale Kašík si s jeho pokusem stačil poradit.

40:33

Od modré čáry vystřelil Rutta, jenž tvrdou bombou trefil Gajovského, ten zůstal ležet na ledové ploše.

40:29

Mezi kruhy tečoval puk Hovorka, ale puk se ke Kašikovi nedostal.

40:01

Vše je připraveno k zahájení třetí části hry.
Střely na branku: 21:6.
Další třetina začne přibližně v 19:08.
Třebíč se ve druhé třetině zvedla a v oslabení snížil Jakub Bartoň. Suma sumárum je stav 3:1 pro Chomutova a uvidíme, co nám přinese třetí dvacetiminutovka.

40:00

39:52

Mezi kruhy dostal puk Gajovský, který odmítl hattrick, jelikož trefuje beton Kašíka místo odkryté klece!

39:00

Hraje se poslední minuta druhé periody.

38:48

Rozhodčí odhalil přihrávku rukou Třebíče a přikazuje vhazování ve středním pásmu.

38:01

V dobré pozici se ocitl Koma, jehož tvrdá rána zamířila jen do obránce.

37:42

Od modré čáry vystřelil Skinner, který trefuje prvního bránícího hráče.

37:09

Růžička dostal puk před branku, ale v tomto prostoru žádný spoluhráč nebyl.

36:28

35:56

Pekr přihrával na modrou čáru, kde nikdo nebyl, a tak mohou hosté vystřídat.

35:32

Piráti drží puk v útočném pásmu a šetří vteřinky.

34:49

Dočekal přihrával před branku, kde jeho pokus zastavil Rýgl.

34:28

Na trestnou lavici míří Hřebejk, který se provinil vražením na hrazení.

34:26

Od mantinelu vystřelil Jaroš, jehož pokus vyrazil Hanuljak.

33:51

Marek Hovorka nahodil puk do útočné třetiny a čeká ve středním pásmu až vystřídají spoluhráči.

33:09

Do přihrávky Chomutova vložil hůl bránící hráč a dostal hru do středního pásma.

32:49

32:22

Domácím se tato přesilová hra vůbec nedaří a Třebíč se opět osvobozuje.

31:58

Puk vyvezl Pekr, jenž trefil před sebou stojícího hráče.

Jakub BARTOŇ - 3:1

31:09

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Třebíč využila zaváhání Chomutova a vstřelila branku v oslabení! Holec našel mezi kruhy najíždějícího JAKUBA BARTONĚ, který prostřelil Hanuljaka. Asistence: Miroslav Holec.

30:49

Za podražení putuje na trestnou lavici hostující Bilčík.

30:33

Z vrcholu kruhů vystřelil slabou střelu Skinner, ale Kašík celou situaci vyřešil.

29:35

Křivohlávek viděl před brankou spoluhráče, jenže kotouč mu utekl a bylo po šanci.

29:17

Velkou rychlost nabral David Květoň, který puk předal Růžičkovi, jenž následně o černou gumu přišel.

28:41

Drtina zastavil útok hostů a následné černou gumu nahodil do třetiny.

28:32

Po nepřesné přihrávce se píská zakázané uvolnění, hra se vrací před Kašíka.

28:04

Štěpán Hřebejk za brankou několikrát zamotal obránce, ale následná přihrávka mu už nevyšla.

27:20

Piráti sice zvolnili, ale hru mají stále pod kontrolou.

26:12

Nepřesně přihrál jeden z domácích hráčů, který našel dojíždějícího Čuříka, ten čas ke střelbě prováhal.

25:58

25:42

Třebíč se dostala k puku a rychle ho vyhodila.

25:34

Další pokus Chomutovských končí v lapačce Kašíka. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

25:20

Zpoza branky si na hranici najel Hřebejk, jenž nepřekonal brankáře.

25:11

Skinner dostal puk na modrou čáru, ten mu přeskočil hokejku a je pískán ofsajd.

24:33

Celá situace se opakuje.

24:11

Hostující obránce se s pukem nepáral a poslal ho až za branku Chomutova.

24:07

Kašíkova branka není na svém místě a máme tu malé zdržení.

24:06

Skinner našel u mantinelu Marka Hovorku, jehož pokus orazítkoval tyč!

23:58

Ondřej Kaše byl faulován krosčekem a na trestnou lavici usedá Křivohlávek.

23:30

Ke střele se dvakrát dostal Ondřej Kaše, který vždy trefil jen Kašíka. Ten předvedl velmi dobrý zákrok.

22:54

Střela hostů byla zblokována za branku Hanuljaka.

22:17

Při signalizovaném ofsajdu nemohli jít domácí hráči za nahozeným pukem.

21:37

Od mantinelu až před branku si najel McGregor, který nenašel mezeru mezi betony gólmana.

21:01

Z ostrého úhlu trefuje Gajovský pouze připraveného Kašíka.

20:42

Hosté do druhé třetiny vstoupili aktivněji než do té první.

20:20

Do útočné třetiny vjel Dočekal, který o puk u mantinelu přišel.

20:01

Oba týmy se již vracejí na ledovou plochu, utkání může pokračovat.
Střely na branku: 13:3
Další třetina začne přibližně v 18:23.
První periodu ovládli domácí hráči, kteří mají kotouč častěji na hokejkách a vedou o tři branky. Hostům zatím schází pohyb, přesnost i odvaha.

20:00

19:39

Zpoza branky dostal puk Hřebejk, jenž trefuje rameno Kašíka.

19:16

Nahození ze střední třetiny končí v lapačce Kašíka. Třebíčský brankář chtěl rozehrát, ale nakonec si celou situaci rozmyslel.

19:00

Hraje se poslední minuta první periody.

18:34

Toman našel osamoceného Duška, jenž mohl střílet do odkryté klece, ale puk nezpracoval.

18:06

Od modré čáry vystřelil Malena, jehož pokus na dvakrát chytá Hanuljak. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.

17:33

David Květoň v klíčovém souboji jeden na jednoho nepřešel přes beka.

17:03

16:46

Přes celou šířku kluziště dostal puk Marek Hovorka, jenž se do puku pořádně opřel, ale zamířil jen nad branku.

16:16

Třebíč vyhazuje přes všechny čáry.

15:55

Lukáš Květoň mířil do horního rohu branky, ale nepřesně.

15:26

Chomutovští už zase kombinují v útočné třetině, ale kloudná střela zatím nepřišla.

15:03

Dvě plus dvě minuty dostává Dlapa, který se následně pustil do Veselého. Chomutovský mladík také putoval na trestnou lavici za hrubost.

14:42

Od modré čáry vystřelil Bartoň, jehož pokus vyrazil Hanuljak za branku.

14:31

Po odrazu se kotouč dostal do hlediště, vhazovat se bude ve střední třetině.

13:59

Gajovský hledal před brankou dojíždějícího Hovorku, ale jeho přihrávka byla sražená jen těsně vedle klece.

13:34

Od modré čáry vystřelil Rutta, ale jeho pokus vyráží gólman do ochranné sítě.

13:29

Lehká střela Tomana končí v lapačce Kašíka. Nasleduje komerční přestávka.

12:57

12:34

Hostující tým vyhazuje až za soupeřovu branku a pospíchá na střídačku.

12:16

Další střela Drtiny byla tečována vedle branky.

12:09

Střelou od modré se prezentoval domácí kapitán, jehož pokus vyrazil Kašík do ochranné sítě.

11:40

Vladimír Růžička z mezikruží trefuje tyčku!

11:16

Třebíč posouvá kotouč do střední třetiny. Piráti musejí zakládat další útok.

10:57

Na trestnou lavici usedá Dlapa, jenž hákoval soupeře.

10:48

Nahození Rutty vyráží Kašík jen do rohu kluziště.

10:34

Na modrou čáru dostal kotouč Drtina, který jej poslal jen do hrudi hostujícího gólmana.

09:40

Třebíč má dnes problém s pohybem, ale i s rozehrávkou, kterou Piráti dobře napadají.

09:10

Ofsajd Horácké Slavie.

09:00

Z vrcholu kruhů střílel Sinisalo, jehož pokus byl zablokován těsně před brankou.

08:49

08:44

Střela Růžičky skončila v ochranné síti. Bude se vhazovat po levici brankáře.

08:22

Střela hostů byla tak nepřesná, že skončila ve středním pásmu.

07:53

Od modré čáry vystřelil Bilčík, jenž trefuje prvního bránícího hráče.

07:23

První zákrok si připisuje Hanuljak, následně domácí hráči vyhodili.

07:00

Hostů utíká kotouč do střední třetiny.

06:49

Za sekání dostává dvě minuty Toman.

06:33

Střelu od modré čáry schoval pod lapačku Kašík. Následuje reklamní přestávka, po které se bude vhazovat v útočné třetině Pirátů.

Nikola GAJOVSKÝ - 3:0

06:05

Do útočné třetiny vlétl NIKOLA GAJOVSKÝ, jenž střelou na zadní tyč propálil Kašíka. Asistence Brett Skinner, Marek Hovorka.

05:43

Piráti kombinují v útočném pásmu, ale střelba zatím nepřichází.

05:23

Máme tu první přesilovou hru pro domácí celek! Na trestnou lavici putuje za hákování Dolníček.

04:57

Ondřej Kaše nahodil puk do útočné třetiny a drží se se spoluhráči na modré čáře.

04:23

Třebíč napadá rozehrávku domácích hráčů, kteří si s napadáním poradili a jdou do protiútoku.

03:50

Chomutovská SD ARÉNA po výborném nástupu do utkání bouří!
Oddechový čas pro hosty.

Vladimír RŮŽIČKA - 2:0

03:50

Další chyba hostující obrany, za kterou se dostal VLADIMÍR RŮŽIČKA a střelou k tyči překonal brankáře. Asistence: Martin Rýgl, Milan Toman.

Nikola GAJOVSKÝ - 1:0

03:29

Kotouč mezi obránce dostal NIKOLA GAJOVSKÝ, který nic nevymýšlel a prostřelil Kašíka. Asistence: Martin Rýgl.

02:52

Třebíč zatím nikam nespěchá a drží si střední pásmo.

02:22

Mezi kruhy se zjevil osamocený Lukáš Květoň, jehož pokus mířil jen do připraveného Kašíka.

01:46

Hostující útočník v jel do třetiny, kde o puk rychle přišel.

01:30

Piráti uzamkli svého soupeře v útočné třetině, ale ke střelbě se nedostali.

01:02

Slabá střela končí v lapačce Kašíka.

00:52

Z vrcholu kruhu vystřelil hodně nepřesně obránce Koma.

00:37

Hosté vyhodili puk mimo ledovou plochu.

00:22

Nejprve se ke střele nedostal Marek Hovorka, který následně přihrával za branku, kde byl hostující obránce.

00:01

Ještě před začátkem tu máme ceremoniál! ŠTĚPÁN HŘEBEJK v minulém ligovém utkání odehrál v dresu Pirátů 250 mistrovských duelů!
Oba celky jsou již na kluzišti, zápas za několik málo okamžiků začne.
Ledová plocha je již připravena a diváci netrpělivě čekají na příchod hráčů obou týmů.

Piráti Chomutov: Hanuljak (Kopřiva) – Rutta, Skinner, Koma, Drtina (C), Rýgl, Toman, Šulák, Tejnor – Hovorka (A), Gajovský, Hřebejk (A) – D. Květoň, Růžička, Sinisalo – McGregor, Dušek, Veselý – O. Kaše, Kämpf, L. Květoň.

SK Horácká Slavia Třebíč: Kašík (Dusík) – Malena (A), Bilčík, Dlapa, Bartoň, Šaur, Přibyl – Dočekal, Dolníček (C), Čuřík – Wasserbauer, Holec, Pekr – Jaroš, Raška, Králík – Čech, Křivohlávek, Paták.

Rozhodčí: Petružálek – Belko, Kokrment.
Za několik málo okamžiků vám přineseme sestavy obou týmů.
Přeji vám příjemný podvečer z chomutovské SD ARÉNY!

Piráti Chomutov

Nejproduktivnějším hráčem je Marek Hovorka, jenž nasbíral třicet bodů. Slovenský útočník vstřelil třináct branek, k nimž přidal sedmnáct asistencí. Nejproduktivnějším bekem je chomutovský kapitán Jiří Drtina, který má na svém kontě jednadvacet bodů. V brankovišti nejčastěji nastupuje Miroslav Kopřiva, jehož úspěšnost zákroků se zatavila na čísle 93,42%.

Poslední tři odehrané zápasy Chomutova

Most - Chomutov 2:4
Chomutov – Jihlava 7:2
Benátky n. J. – Chomutov 3:2 po prodl.
SK Horácká Slavia Třebíč

Nejproduktivnějším hráčem je Lukáš Havel, který nasbíral šestadvacet bodů, za čtrnáct gólů a šestnáct přesných nahrávek. Nejproduktivnějším bekem je Jakub Bartoň, ten získal čtrnáct bodů. V brankovišti Třebíče se vystřídalo několik brankářů. Nejčastěji se v brankovišti objevil Martin Falter, jehož úspěšnost zákroků na 94,44%.

Poslední tři odehrané zápasy Třebíče:

Prostějov – Třebíč 2:0
Třebíč – Litoměřice 3:1
Jihlava – Třebíč 0:2
Při pohledu na tabulku zjistíme, že jde o souboj mezi prvním a třetím týmem tabulky. Vedoucí Piráti mají na svém kontě osmašedesát bodů a duo České Budějovice – Třebíč mají náskok devíti bodů.
Vítám vás u sledování dvaatřicátého kola mezi Chomutovem a Třebíčí, které se odehraje v chomutovské SD ARÉNĚ a úvodní buly je naplánováno na tradičních 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

7:1

Branky a nahrávky: 4. Gajovský (Rýgl), 4. Růžička (Rýgl, Toman), 7. Gajovský (Skinner, Hovorka), 48. Růžička (D. Květoň, Skinner), 55. Hovorka (Gajovský, Hřebejk), 55. Růžička (Koma), 60. Růžička (Toman, Hanuljak) – 32. Bartoň (Holec)

Rozhodčí: Petružálek – Belko, Kokrment