Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – Královští lvi Hradec Králové

2:3

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)

06.12.2014, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

60:28

Hradec právě vstřelil branku!
Prodloužení nemělo dlouhého trvání. Nakonec vítězí Hradec. Boleslavští si neohlídali v útočném pásmu ŠTĚPÁNA HAVRÁNKA, jehož střela propadla až za záda Jana Růžičky. Hostující brankář tedy vsítil i druhý gól v tomto zápase. Asistence: David Chalupa.

57:19

Oddechový čas pro domácí.

55:47

Hradečtí vstřelili gól, bylo to však ale až po odpískání.

51:46

Královští lvi jdou podruhé v zápase do tří. Tomáš Hofman (HKR) se provinil nedovoleným bráněním. Vyloučení doprovází nevole hostů. Zejména hradecký trenér Jiří Slabý proti tomuto trestu protestuje u hlavního sudího Horinka.

50:38

Tomáš Kynčl (HKR) byl vyloučen na dvě minuty za držení. Půjdou domácí do vedení?

50:13

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Skvělý únik, do kterého se dostal KRONI MUSLIU, jenž si vymíchal brankáře, a následně zakončil do prázdné klece hostí. Povedený gól Boleslavských. Asistence: Jakub Planý.

46:50

Síly na ledě se vyrovnají. Za faul kolenem si odsedí dvouminutový trest Jan Mašek (MBL).

45:58

Další vyloučení Hradce. Emil Veselý (HKR) se dopustil napadení. Dokáže Mladá Boleslav vyrovnat?

43:18

Hezký gól Hradeckých. Ti nic složitého nevymýšleli. Po hezkých kombinacích zakončil za Růžičkova záda JAKUB EXNER. Asistence: Hnik a Matějček.

41:50

Patrik Rypar stál osamocený u branky, jenže s příležitostí domácí nenaložili nejlépe.

39:42

Za nedovolené bránění vyloučeni znovu Královští lvi. Na trestné sedí Jakub Exner (HKR).

36:24

Další vyloučení. Tomáš Hofman (HKR) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění. Dokáží se domácí dostat znovu do vedení?

35:06

Tato přesilovka již Hradci vyšla na výbornou a dokázal se téměř ihned prosadit. Ze závaru a dobré souhry před domácí brankou se prosadil ŠTĚPÁN HAVRÁNEK, jenž tak vyrovnává. Asistence: Tomáš Kynčl a David Chalupa.

34:48

Vyloučen byl Michal Mattis (MBL) za hákování.

32:07

Za zdržování hry vyloučen Jan Mašek (MBL).

29:14

Výhodu Boleslavští nevyužili. Nicméně na trestné lavici již sedí Filip Moník (HKR) za faul kolenem. Další příležitost pro Bruslaře k navýšení jejich vedení.

25:59

Královští lvi jdou dokonce do tří. Na dvě minuty vyloučen Martin Hejna (HKR).

24:32

Opět vyloučení na straně Královských lvů. Dvouminutový trest si odsedí Tomáš Hofman (HKR) za faul kolenem.

23:39

Tak přeci jen domácí využívají přesilovou hru. Bruslaři si vytvořili tlak u branky, kde stál připravený kapitán domácích JAN PROKOP, který posílá svůj tým do vedení. Asistence: Ivan Ďurač, Jan Mašek.

22:23

Za hákování je ale vyloučen hostující Tomáš Hofman (HKR).

18:31

Další vyloučení. Tentokráte znovu Bruslaři. Michal Mattis (MBL) – dvě minuty za napadení.

14:45

Vyloučení Hradce. Jakub Exner (HKR) dvě minuty za nedovolené bránění.

11:50

Vyloučení opět na straně domácích. Kroni Musliu (MBL) si odsedí dvě minuty za napadení, které se odehrálo v útočném pásmu domácích.

05:30

Jan Řečinský (MBL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

2:3

Branky a nahrávky: 24. Prokop (Ďurač, Mašek), 51. Musliu (Planý) – 36. Havránek (Kynčl, Chalupa), 44. Exner (Hnik, Matějček), 61. Havránek (Chalupa)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Krofta) – Řečinský, Mašek, Chládek, Kalus, Mlčoch, Mattis – Prokop (C), Musliu, Straka, Rypar, Kalaš, Planý, Ďurač, J. Veselý, Uřídil, Dančisin

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Groh) – Havránek, Lier, Fanderlik, Kynčl, Luštinec, Hroudný, E. Veselý, Exner, Matouš, Zahradník (C), Hofman, Malík, Moník, Hnik, Matějček, Hidveghy, Chalupa, Moník, Hejna

Rozhodčí: Horinek – Kajínek, Zavřel