1. liga (SR)

HK 32 Liptovský Mikuláš – HK DOXXbet Detva

5:2

konec (1:1, 1:0, 3:1)

03.12.2014, 17:00 • Zimný štadión, Liptovský Mikuláš • Info o změnách stavu (Lukáš Rusňák (@@_liksa_)) sk

60:00

Koniec zápasu. (19:05:41)

58:39

Filip Mezovský (Liptovský Mikuláš) – osobný trest 10 minút za nešportové správanie.

Marek Páč (Detva) – 2+ 2 minúty za údery päsťou.

55:32

Ján Holiga (Liptovský Mikuláš) – dve minúty za údery päsťou.

55:32

Jozef Sládok (Detva) – dve minúty za údery päsťou.

54:25

Brenden Barkhouse (Detva) – dve minúty za hákovanie a osobný trest 10 minút za nešportové správanie.

51:38

Michal Školiak (Liptovský Mikuláš) – osobný trest desať minút za nešportové správanie.

50:29

Marek Hataš (Detva) – dve minúty za hákovanie.

48:43

Liptovský Mikuláš dal gól!
Gól strelil PATRIK ŠTEVULIAK. Asistencie Ivan Roháč, Martin Trochta.

48:27

Gól strelil PETER BARTÍK. Asistencie Radovan Macík, Juraj Kuric.

48:01

Gól strelil FRANTIŠEK POLIAČEK. Asistencie Michal Uhrík, Maroš Piatka.

43:58

Detva dala gól!
Gól strelil JOZEF SLÁDOK. Asistencie Brenddn Parkhouse.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:12

Patrik Fekiač (Detva) – dve minúty za sekanie.

33:21

Michal Uhrík (Liptovský Mikuláš) – dve minúty za sekanie.

33:04

Gól strelil IVAN ROHÁČ. Asistencie Martin Trochta, Tomáš Janči.

28:12

Michal Uhrík (Liptovský Mikuláš) – dve minúty za hákovanie.

25:35

Róbert Mendel (Detva) – dve minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Na strely vyhral L. Mikuláš prvú tretinu 10:4, avšak stav je vyrovnaný a tak šance sú pre oba celky rovnaké.

5:2

Branky a nahrávky: 13. Lištiak (Janček, Števuliak), 34. Roháč (Trochta, Janči), 49. Poliaček (Uhrík, Piatka), 49. Bartík (Macík, Kuric), 49. Števuliak (Roháč, Trochta) – 5. Buda (Viktor Fekiač, Zorvan), 44. Sládok (Parkhouse)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Holiga, Moravčík, Kadlubiak, F. Oravec, Janči, Mezovský, M. Školiak – Macík, Kuric, Bartík – M. Marcinko, Trochta, Roháč – Poliaček, Piatka, Uhrík – Števuliak, Lištiak, Janček

HK DOXXbet Detva: Volentier – Hataš, Pač, Predajniansky, Sládok, Mačkovič, P- Lunter, Pinka – Petro, Srnka, Parkhouse – Hegyi, V. Fekiač, Žilka – Zorvan, P. Fekiač, Buda – Kucej, Mendel, Hús

Rozhodčí: Snášel – Ľ. Šoltés, R. Šoltés