03.12.2014, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.98 3.8 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

David Pastrňák (BOS) 0+0, 4 střely, čas na ledě 15:34 (07:13:32)
Tři hvězdy utkání

1. Jonathan Quick 7 zák., 0 gólů, 100%
2. Tanner Pearson (LAK) 1+0
3. Niklas Svedberg (BOS) 14 zák., 1 gól, 97,1%
Jonathan Quick dnes vychytal čisté konto. Los Angeles Kings dokázalo odčinit porážku s Chicagem Blackhawks a na domácím ledě poráží Boston Bruins, do jehož sítě se trefil v první třetině Tanner Pearson a Tyler Toffoli, který pečetil výhru Kings střelou do prázdné brány. Konečný výsledek. LA Kings 2 Boston Bruins 0.

60:00

Tyler TOFFOLI - 2:0

59:10

Los Angeles právě vstřelilo branku!
TYLER TOFFOLI posílá puk přes celé hřiště do prázdné brány a pečetí výhru LA Kings!! ASISTENCE: Bez asistence.

58:40

Nicklas Svedberg už je na střídačce a Boston to zkouší v šesti bez brankáře.

58:13

Do konce zápasu zbývají necelé dvě minuty a Kings jsou v útočném pásmu.

57:43

Anze Kopitar se nedostal ke střele a Niklas Svedberg přikryl puk pod lapačkou.

57:25

Kings se daří vyhazovat puky do středního pásma a pokud to takto bude pokračovat, tak se Niklas Svedberg ani z brány nedostane.

56:50

Blíží se samotný závěr zápasu a je jen otázkou času, kdy to Boston zkusí v šesti.

56:26

Niklas Svedberg se vydal za svou bránu a přesně rozehrál.

56:02

A i dnes to vypadá přes dobrý výkon ve třetí třetině na porážku.

55:26

Bruins výrazně zlepšili ve třetí třetině svou hru, což se jim podařilo i v zápase proti Anaheimu Ducks, Boston ale nakonec prohrál 3:2.

55:22

Matt Fraser se pokusil vyrovnat střelou z prostoru mezi kruhy, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Jonathan Quick.

54:19

Tanner Pearson se pokusil pojistit vedení a výhru Los Angeles Kings, Niklas Svedberg byl ale pozorný.