03.12.2014, 17:00 • Ledový palác Bolšoj • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 2.1 3.9 2.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek vše a přeji příjemný zbytek dne. (19:39:16)
Zásahy brankářů
Tomáš Pöpperle – 36.
Jaroslav Janus – 16.
''Bláznivé'' utkání je za námi. Pojďme postupně. V první třetině, kterou herně ovládl Slovan podržel domácí brankář Tomáš Pöpperle a tak po první třetině svítil na kostce stav 0:0. Druhou třetinu začali domácí hokejisté exibicí a během 13-ti minut nasázeli Slovanu čtyři branky a dá se říct, že o výsledku utkání rozhodli dvakrát se prosadil útočník Ljuďučin. Ve třetí třetině už jen korigoval stav hostující Štefan Růžička a pár minut po jeho brance se strhla velká rvačka po faulu Koledova na Lužu. Rozhodčí rozdali tresty a utkání se pak již v klidu pouze dohrálo. Soči tedy vyhrálo důležité utkání o play-off za ''šest'' bodů a hokejisté Soči se v průběžné tabulce dostali na osmé místo před Jaroslav. Slovanu patří po dnešním utkání místo 11-té.

60:00

59:43

Rok Tičar (SBA) z pozice od kruhu nepropálil Pöpperleho.

59:13

Další skvělý zákrok Pöpperleho, tentokrát ho nepřekonal úplně volný Michal Sersen (SBA).

58:30

Štefan Růžička (SBA) našel skvěle najetého na mantinelu Václava Nedorosta, který v dobré pozici nepřekonal Pöpperleho.

57:29

Vhazování před Pöpperlem po zákroku lapačkou.

57:12

Uvidíme jak se dohraje zbytek nervózního utkání. Slovan má kotouč na hokejkách.

55:50

Hraje se pět na pět, rozhodčí tresty záhadným způsobem pokrátili i když první zákrok předvedl Pavel Koledov (SOC) na Patrika Lužu (SBA).

54:35

Pavel Koledov (SOC) 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku., Nikita Ščitov (SOC) 5+do konce utkání za rvačku, Alexander Ščerbina (SOC) 5+ do konce utkání za rvačku. Jonathan Sigalet (SBA) 2 minuty za hrubost + 5 do konce utkání za rvačku a Andrej Šťastný (SBA) 5 +do konce utkání za rvačku.

54:35

V aréně Balšoj se teď rozdávají tresty, bude jich více než dost.

54:35

Další rvačka se nám spustila na ledě. Je tam Koledov, Šťastný, Luža, Ščerbina, Sigalet, Ščitov,

54:12

Rok Tičar dostal přihrávku do samostatného úniku od Michala Sersena, ale slovinský útočník sám proti Pöpperlemu neuspěl, mířil mezi nohy, ale neuspěl.

53:45

Rvačka mezi Brejčákem (SBA) a Kosticynem (SOC) končí vzájemným vyloučením na dvě minuty pro oba borce.

52:57

Ve hře čtyři na čtyři předvedl skvělý zákrok holí proti tutovce domácích Jaro Janus, když vypíchl kotouč v tváří tvář domácímu útočníkovi.

52:05

Síly na ledě se ale ihned vyrovnají. Dvě minuty za vysokou hůl pro Ilju Krikunova (SOC)

51:57

Šiškanov (SOC) ujížděl do samostatného úniku, ale Štefan Růžička (SBA) ho zahákoval a jde si sednout na dvě minuty.

Štefan RŮŽIČKA - 4:1

4:1

Branky a nahrávky: 21. Kosticyn (Koledov, Krikunov), 25. Šiškanov (Šerbina), 29. Ljudučin (Petersson, Lapenkov), 33. Ljudučin (Krutov, Ščitov) – 51. Růžička

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Ščitov (C), Koledov, Petrov, Whitney, Děrljuk, Wilson, Jarvinen – Kosticyn, Ignatuškin (A), Krikunov – Lapenkov, Petersson, Ljudučin – Emmerton (A), Warn, Krutov – Morozov, Šiškanov, Krjukov – Ščerbina. Trenér: Bucajev.

HC Slovan Bratislava: Janus (Baroš) – Sigalet, Štajnoch, Baranka, Brejčák, Starosta, Sersen (A), Luža – Bartovič (C), Murley, Surový – Růžička, Nedorost, Nagy (A) – Netík, Tičar, Jeglič – Ölvecký. Bližňák, Šťastný.

Rozhodčí: Vasiljev,Olenin – Metalnikov, Sirotkin