03.12.2014, 16:00 • Arena Lada • Marek Pavlica

Tipsport: 1.85 3.9 3.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jiří Hunkes (Lada) – 33 zápasů (0+0)
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) – 80%
Peter Podhradský (Jekatěrinburg) – nenastoupil
Karol Sloboda (Jekatěrinburg) – (0+0) (18:15:03)
Je za námi dnešní zápas, který nám toho v úvodních dvou třetinách moc nenabídl, kromě dvou vstřelených branek domácího týmu. Mnohem zajímavější hokej přišel až ve třetí třetině, kdy padly hned čtyři branky, Tgliatti si ovšem své vedení uhájilo a zvítězilo 4:2. Budu se s Vámi těšit na další utkání a přejí všem pěkný zbytek dnešního večera.

60:00

59:00

Ohlášena poslední minuta utkání.

56:06

Golyšev vyslal na Ježova nahozený kotouč, který si s jeho pokusem poradil.

54:38

Hosté se ještě nevzdali, jsou hodně aktivní a zápas se snaží ještě jakkoliv zdramatizovat.

52:59

Další zákrok si připisuje Ježov.

51:44

Nahozený kotouč má ve své moci Ježov, bude se vhazovat po jeho pravici.

49:35

Ofsajd a v něm domácí tým.

Alexander ČERNIKOV - 4:2

48:32

Togliatti právě vstřelilo branku!
Tak třetí třetina je hodně divoká! Domácí Lada po necelých dvou minutách opět navyšuje své vedení! Togliatti využívá přesilovou a Metljuk ALEXANDR ČERNIKOV! Asistence: Denis Barancev

47:39

Domácí budou hrát další přesilovou hru! Na trestnou lavici usedá Alexandr Rybakov.

Anton LAZAREV - 3:2

47:28

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
To jsou věci! Jekatěrinburg opět snižuje! ANTON LAZAREV dostává svůj tým opět na dosah a snižuje na 3:2! Asistence : Alexandr Loginov, Alex Simakov

Andrej NIKITĚNKO - 3:1

45:48

Hosté po malé chvíli odpovídají a berou si své dvoubrankové vedení zpět na svou stranu! ANDREJ NIKITĚNKO prostřelil Kováře! Asistence: Dimitrij Ogurtsov, Simon Valujskij

43:58

Ježov přerušuje hru svým zákrokem po střele od modré čáry.

42:36

Petrov to zkusil z pravého rohu kluziště přímo na branku Kováře, mířil ovšem nad!

Alexander RYBAKOV - 2:1

4:2

Branky a nahrávky: 2. Bočarov (Nikitěnko, Valujskij), 36. Zaťovič (Ježov), 46. Nikitěnko (Ogurtsov, Valujskij), 49. Černikov (Barancev) – 42. Rybakov (Simakov, Metljuk), 48. Lazarev (Simakov, Loginov)

Lada Toljatti: Ježov (Glass) – Barancev, Hunkes, Sloboda, Ogurtsov, Vorobjov, Romanov, Šulakov – Černikov, Petrov, Golubev – Šenfeld, Bělousov, Zaťovič – Nikitěnko, Valujskij, Bočarov – Strelcov, Fedorov, Strelcov

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Tsirkul) – Lepistö, Loginov, Metljuk, Antonov, Gusev, Voropajev, Zhuravljov, Jegin – Brulé, Lazarev, Palushaj – Rybakov, Simakov, Golyšev – Lewandowski, Mikhnov, Bumagin – Komarov, Nesterov, Jemelejev