03.12.2014, 17:30 • Hartwall arena • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.3 5.6 7.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše a u dalšího hokejového přenosu se těším brzy nashledanou! (19:45:47)

Petr Koukal (JOK) – 1+1, 2 střely, čas na ledě 16:50

Vhazování : 34/56 – 22/56
Hity : 5 – 8
Trestné minuty : 6 – 14
Využítí přesilovek : 3/7 – 0/3
Dnešní zápas je u konce! Končí zaslouženým vítězství klubu z Helsinek nad Novokuzněckem v poměru 6:1. Domácí rohodli o svém výhře již v první třetině, kdy se prosadili hned 4x! Ve druhé třetině se prosadili i hosté, ale domácí na to odpověděli dvěma brankami. Třetí třetina se již spíše dohrávala.

60:00

59:27

Aaltonen si s Jaakolou přihrávali za svou branku do té doby, než přijel Kosourov a o puk je obral.

59:07

Puk v pásmu Jokeirtu a je vidět, že se utkání již spíše dohrává.

58:48

Omark byl sražen čistý bodyčkem od Bělochvostikova.
Střelu Kukleva od modré chytá Karlsson do své lapačky.

57:48

Jaakola na modré ztratil kotouč a hosté jdou do přečíslení.

56:47

Před brankou se objevil osamocen Kosourov, který vystřelil. Karlsson ale vytáhl krásný zákrok lapačkou!

56:24

Puk za brankou Jokeritu, Gunderson čeká na dostřídání.

55:45

Do úniku se dostal Galimov. Přihrávka mu ale sjela a puk se doklouzal až do lapačky Karlssona.

55:24

Mosesovu střelu vyrazil Sorokin do ochranné sítě.

54:59

Další střela dnes aktivního Gundersona. Tentokrát už mířila na branku. Sorokin připraven.

54:42

Aaltonenovi přihrávka nevyšla, ale hosté vyhodit nedokázali.

54:24

Střela Gundersona prolétla mimo.

54:07

Na trestné lavici sedí hostující Gavrilyčev.

6:1

Branky a nahrávky: 5. Koukal (Lajunen, Moses), 5. Pöisty (Huhtala, Wirtanen), 15. Aaltonen (Gunderson), 18. Hagman (Kapanen), 29. Moses (Gunderson), 33. Saari (Koukal) – 24. Komaristyj (Stoa)

Jokerit Helsinky: Karlsson ( Helenius) – Vaananen (A), Jaakola, Lajunen, Ohtamaa, Korpikari, Gunderson – Kapanen (C), Aaltonen, Hagman – Wirtanen, Pöisty, Huhtala – Moses, Koukal, Omark – Maki, Rita, Hahl (A).

Metallurg Novokuzněck: Chamikov (od 20. Sorokin) – Zotov, Fairchild, Gavrilyčev, Kuklev (A), Bělochvostikov, Kanarskij, Kamalov – Romanov, Malcev, Stoa – Galimov (A), Malinovskij, Komaristyj – Skladničenko, Plotnikov, Garifulin – Kurepanov, Kosourov (C), Mitrjakov – Turukin.

Rozhodčí: Soin, Oskirko – Balodis, Morozov