2. liga skupina Východ

HK Opava – HC RT TORAX Poruba 2011

4:3

po prodl. (1:1, 1:0, 1:2 - 1:0)

03.12.2014, 18:00 • Zimní stadion města Opavy, kapacita 5400 diváků. • Vojtěch Konečný

Konec zápasu. (20:19:45)

64:07

Opava právě vstřelila branku!
Slezan se stává vítězem dnešního utkání. TOMÁŠ MĚCH obdržel pěknou přihrávku za obranu a pelášil sám na Tihláře, kterého parádně vyškolil kličkou do forhendu.

63:52

Dvě minuty za vysokou hůl dostává domácí Vítek.

63:37

Vhazovat se nyní bude v obranném pásmě Poruby.

62:27

Menším trestem za zdržování je potrestán hostujcí Peslar, v témže čase si odpyká dvě minuty za hákování Galvas.

62:12

Tihlář teď skvěle dvakrát zasál proti střelám Opavanů.

61:49

Moslerovu střelu od modré lapil Tihlář, vhazuje se po jeho pravici.

60:55

Díky tomu, že Ovšák ve třetí třetině dostal 2+5 minuty, pokračuje opavká přesilovka.

60:01

60:00

59:00

Do obrovské šance se dostal porubský Sedlář, který se skvěle proháčkoval mezi obránci Slezanu, Šafránek jeho střelu zlikvidoval!

58:36

Oba celky už jsou ve čtyřech.

57:34

Menším trestem za nedovolené bránění je potrestán Patrik Mosler (Opava).

57:09

Menším trestem za sekání a trestem ve hře je potrestán hostující Milan Ovšák.

56:36

Máme zde vyloučení na obou stranách, Menším trestem za sekání je potrestán Zachar, domácí Tichý si odpyká dvě minuty za krosček.

56:08

Zakázané uvolnění Poruby.

55:50

Opavě dělá problém rozehrávka a přechod středního pásma, Poruba předvádí dobré napadání.

54:50

Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden z týmu nemá momentálně navrch.

53:53

Další icing Opavy, vhazuje se opět před Šafránkem.

4:3

Branky a nahrávky: 16. Wolf (Herman), 39. Wolf, 46. Tichý (Wolf, Herman), 65. Měch – 14. Buček (Vrána, Peslar), 45. Červenka (Hulva, Mihal), 52. Sedlář (Chaloupka)

HK Opava: Šafránek (Plánovský) – Vrabel, Černý T., Galvas, Tichý, Tůma Pavelek, Mosler – Štindl, Měch, Herman, Vítek, Polok, Kocián, Vaněk F., Wolf, Černý L., Svoboda, Chalupa

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Pater) – Ovšák, Vajda, Šindelář, Slavík, Javín, Peslar – Seidler, Mihal, Červenka, Buček, Chaloupka, Hulva, Zachar, Sedlář, Vrána, Vaněk R., Pavlačka

Rozhodčí: Šutara – Jureček, Rychlý