konec (1:0, 1:0, 1:2)

22.11.2014, 16:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Adam Joska (@AdamJoska2)

Tipsport: 1.77 4.5 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, na počtenou. (18:05:29)
Utkání je u konce, Pardubice uhájily svůj náskok a pořáží Kladno těsným rozdílem pouze o jednu branku.

60:00

59:46

Kotouč je v rohu kluziště, domácí nejspíše už dotáhnou zápas do vítězného konce.

59:16

Hosté hrají v šesti hráčích v poli!

59:06

Oddechový čas pro hosty.

59:06

Kladenští jsou vyloučeni na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Petr Janeček.

57:21

Kladno právě vstřelilo branku!
Rytíři vstřílí kontaktní branku, PETR JANEČEK vypálil na bránu a Vejmelkovi nedal žádnou šanci. Asistence: Filip Doležal a Yuki Miura.

57:06

Voženílek dostal přihrávku před bránu, ale nedokázal se trefit přesně.

56:55

Po zakázaném uvolnění Východočechů se bude vhazovat po pravici Vejmelky.

56:05

Kladenští se snaží vstřelit kontaktní branku, ale moc se jim to nedaří.

55:29

Zajícovi se nepovedlo ideálně zakončit po přesné přihrávce do předbrankového prostoru od Schildhabela.

54:58

Voženílek pouze nahodil puk do útočného pásma, kde se ho zmocnil Vladař a rozehrál na svého spoluhráče.

54:23

Kladenští jsou s kotoučem u pardubické brány, ale nedaří se jim dostat ke střele.

53:39

Pardubice právě vstřelily branku!
Voženílkovi se sice nepodařilo překonat hostujícího brankáře, ale z následné dorážky se to povedlo MARTINU KRAJŇÁKOVI. Asistence: Daniel Voženílek.

52:41

Panna nenašel recept na překonání Vladaře.

51:55

Kladenští mají sice delší dobu kotouč pod kontrolou, ale nedaří jim dostat do gólové šance.

51:13

Velinský ztratil puk ve středním psámu, svou útočnou akci tak mohou založit hosté.
Dnešní utkání sleduje 110 diváků.

50:28

Šilhavý zamířil z mezikruží pouze do připraveného Vejmelky.

49:13

Zajíc zajel s kotoučem za bránu, odkud nahrál na zcela volného KREŠIMÍRA SCHILDHABELA, který přesně treil odkrytou pardubickou svytyni a využil tak přesilovou hru. Asistence: Josef Zajíc a Daniel Kružík.

48:29

Šilhavý pouze nahodil puk do útočného pásma, kde se ho zmocnili domácí obránci.

47:31

Martin Hlaváček (PCE) vyloučen na dvě minuty za napadení.

47:31

Zajíc zavezl kotouč do mezikruží, odkup vypálil pouze do připraveného Vejmelky.

47:05

Hosté hrají v plném počtu.

46:34

Po sraženého sřele Voženílka skončil kotouč až na tribuně mezi diváky.

46:05

I v oslabení se podařilo Zajícovi dostat do zakončení.

45:11

Po vyhraném vhazování se Rytířům podařilo vyhodit kotouč z obranného pásma.

45:05

Lukáš Hulcr (KLA) vylučen na dvě minuty za sevření puku rukou.

44:35

Ani Voženílkův pokus neprorošel mezi tři tyče.

44:01

Nedbalův pokus skončil pouze vedle levé tyčky Vladaře.

43:12

Po nahození Matuly je odpískáno zakázané uvolnění.

42:32

Havlůj zůstává ležet po srážce na ledě, hra je přerušena.

41:36

Doležal vybojoval kotouč za bránou domácích, následná střela se Kladnu však příliš nevydařila.

40:46

Východočeši se usadili v útočném pásmu, ale nedaří se jim dostat ke střele.

40:01

Perníkářům se povedlo i ve druhé dvacetiminutovce přidat jednu branku, postaral se o to ve čtyřiadvacáté minutě Voženílek. Třetí dějství začne zhruba za patnáct minut.

40:00

39:44

Kotouč je ve středním pásmu, druhá třetina se zřejmě dohraje za součastného stavu.

38:42

Východočechům se opět povedlo vyhodit kotouč pryč z pásma, tentokrát letěl přes celé hřiště.

38:00

Bažantovi se podařilo vyhodit kotouč z pásma, Rytíři jsou ale ihned zpět v útočné třetině.

37:27

Kladno se usadilo v útočném pásmu a kombinuje. Následnou střelu si Vejmelka pohlídal.

37:13

Ondřej Panna (PCE) vyloučen na dvě minuty za hákování.

36:24

Rytíři jsou sice aktivnější, ale nedaří se jim vstřelit kontaktní branku.

35:30

Matulova sražená střela končí mimo hrací plochu, vhazovat se bude po levici Vejmelky.

35:14

Domácí jsou v plném počtu.

34:41

Hraje se nahoru dolů, ale ani jednomu celku se nedaří dostat do vyložené šance.

33:56

Bundova dělocka od modré skončila pouze na zadním mantinelu.

33:14

Michal Petira (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.

32:51

Potěchin dostal zpětnou přihrávku, zakončení se mu však příliš nepovedlo.

32:22

31:41

Východočeši zkazili rozehrávku a poté se ke střele od modré dostal Šilhavý, jenže mířil mimo.

30:22

Jakub Špaček (KLA) si odpyká dvě minuty za zdržování hry.

29:36

Kuzďas pouze zavezl kotouč do útočné třetiny a tam ho ihned ztratil.

28:59

Nahození Kladna končí pouze zakázaným uvolněním.

28:21

Ani Krajňákův pokus si cestu do kladenské svatyně nenašel.

28:10

Petirovo nahození před bránu si Vladař pohlídal a přikryl ho lapačkou.

27:42

Domácí hrají v plném počtu.

27:18

Procházka ukořistil kotouč ve středním pásmu, ale střelou přes obránce se nedokázal prosadit.

26:34

Kladnu se zatím přesilová hra příliš nedaří, ještě ani jednou se nedostalo ke střele.

25:42

Radovan Chvojka (PCE) vyloučen na dvě minuty za sekání.

25:26

Odpískaný ofsajd zastavil útok Rytířů.

24:41

Válovi se nepodařilo vyhodit kotouč z vlastního pásma, Kladno tak může pokračovat v útoku.

24:22

Po Procházkově zakončení musel zasahovat hostující gólman.

23:18

Bažant nahodil kotouč na bránu, k puku se poté dostal DANIEL VOŽENÍLEK, který objel bránu a zasunul kotouč za Vladaře. Asistence: Matěj Bažant, Radovan Chvojka.

22:09

Ani na dvakrát nedokázal Chvojka protlačit kotouč za Vladaře.

21:32

Filip Doležal (KLA) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

21:26

Ze souboje v rohu hřiště vyšel vítězně hostující svěřenec, ale pomohl si nedovoleným způsobem.

21:09

Ihned po vhazování je odpískáno zakázané uvolnění Pardubic.

20:01

První třetina je u konce, ve čtrnácté minutě otevřel skóre utkání po individuální akci Kysela, další branka už nepadla, Pardubice tak budou vstupovat do druhé půle s jednobrankovým náskokem.

20:00

19:36

Voženílek si navezl kotouč na střed hřiště, jeho následná střela byla však nepřesná.

19:00

Vladař raději řikryl kotouč před dotírajícími protihráči a přerušil hru.

18:34

Perníkářům se přesilová hra zatím příliš nedaří, ještě se nedostali ani ke střele.

17:58

Miura dostal přesnou přihrávku až za domácí obranu, jenže při zpracování puku upadl na led a o kotouč přišel.

17:06

Vojtěch Šilhavý (KLA) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení.

16:37

Hra je přerušena kvůli hře vysokou holí Rytířů.

15:46

Hraje se nahoru dulů, přesto se hráči soustředí spíše na obranu.

14:46

Voženílkův pokud vyrazil hostující gólman pouze před sebe, kde se ho ujali kladenští obránci.

13:58

Po přihrávce od Chvojky před bránu nedokázal nedbal dostat kotouč až za záda Vladaře.

13:10

Východočeši jdou do vedení, JIŘÍ KYSELA zakončil svou individuální akci přesně a otevřel tak skóre utkání. Bez asistence.

12:56

Odražený kotouč skončil na střídačce hostů, bude se vhazovat ve středním pásmu.

12:06

Kladenští se dokázali osvobodit pouze za cenu zakázaného uvolnění.

10:45

Kyselovo nahození ani na dvakrát nedokázal Hlaváček usměrnit za záda hostujícího brankáře.

09:57

Vladař raději ukryl puk pod lapačku před dotírajícím Bažantem.

09:22

Chvojka nedokázal udržet útočné pásmo, a tak svou akci mohou založit Rytíři.

08:52

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po pravici Vejmelky.

08:17

David Voženílek projel celé hřiště a poté z levého kruhu pro vhazování zakončil, jenže mířil pouze do připraveného gólmana.

07:25

Procházka ztratil kotouč za brankou soupeře a musí rychle zpět, jelikož Kladno zakládá rychlý brejk.

06:21

Nahození Pardubic zastavil gólman Vladař a rozehrál na své spoluhráče.

05:46

Po signalizovaném ofsajdu museli domácí opustit útočné pásmo.

04:39

Bažant sice rozehrál nepřesně, ale Kladno soupeři hned kotouč vrátilo.

03:32

Kladno je prozatím aktivnější, ale i Pardubice si už dokázaly vytvořit dobrou příležitost.

03:06

Janeček trefil z bezprostřední blízkosti pouze Vejmelku.

02:26

Odpískaný ofsajd zastavil útočnou akci Kladna.

02:13

01:32

01:06

Východočeši pouze kombinují v útočném pásmu, ale nedaří se jim dostat ke střele.

00:42

Vladař si už připsal na své konto tři úspěšné zákroky.

00:13

David Bunda (PCE) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

00:01

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Vejmelka (Husár) – Petira, Vácha, Franc, Procházka, Bažant, Nedbal, Vála – Procházka, Chvojka, Havrda, Velinský, Barkóci, Hlaváček, Voženílek Kysela, Krajňák, Panna.

Rytíři Kladno: Vladař (Švihálek) – Potěchin, Bunda, Hulcr, Matula, Špaček, Zajíc – Hajný, Šilhavý, Kaprál, Macháček, Schildhabel, Havlůj, Janeček, Doležal, Kuzďas, Miura, Kružík.

Rozhodčí: Kareš – Urubčík, Pechánek.
Příjemné hokejové odpoledne, dnes je na programu osmadvacáté kolo DHL Extraligy juniorů, ve kterém se střetnou domácí hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice se svěřenci Rytíři Kladno. Úvodní buly bude vhozeno v 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

3:2

Branky a nahrávky: 14. Kysela, 24. Voženílek (Bažant, Chvojka), 54. Krajňák (Voženílek) – 50. Schildhabel (Zajíc, Kružík), 58. Janeček (Doležal, Miura)

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Husár) – Petira, Vácha, Franc, Procházka, Bažant, Nedbal, Vála – Procházka, Chvojka, Havrda, Velinský, Barkóci, Hlaváček, Voženílek Kysela, Krajňák, Panna.

Rozhodčí: Kareš – Urubčík, Pechánek