DHL Extraliga juniorů

HC Olomouc – HC Slavia Praha

2:3

konec (0:1, 1:1, 1:1)

22.11.2014, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 2.52 4.2 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:00

Konec zápasu. (14:07:24)

59:50

Slavie nyní pouze vyhodila touš na zakázané uvolnění.

59:41

Domácí nyní vystřelili z hodně velkého úhlu, jenže Frodl byl připravený.

59:28

Mora zatím drží puk ve svém útočném pásmu.

59:05

Urbisch míří na svou střídačku!

58:59

Domácí si berou oddechový čas.

58:59

Kotouč je zašlápnut v útočném pásmu Slavie a hlavní rozhodčí vykazuje hru do středního pásma.

57:54

Olomouc nyní pouze vyhodila touš na zakázané uvolnění.

57:11

Slavie zatím drží puk ve svém útočném pásmu.

56:20

56:04

Pavlovský zavezl touš až do útočného pásma Olomouce.

55:32

55:12

Nesvadba neudržel touš v útočné třetině, a tak se z něj musí Olomouc vystěhovat.

54:15

Jenže počet hráčů na ledě se vyrovná, protože dvě minuty za hákování dostává Šimon Beták (OLO).

54:00

Janás měl hodně prostoru v levém kruhu, jenže jeho střelu dokázal chytit Frodl.

53:30

Mora bude hrát přesilovou hru, protože si dvě minuty za podražení vykoledoval Filip Ječný (SLA).

52:26

Další útok Slavie je zastaven už na útočné modré, protože se hosté dostali do postavení mimo hru.

51:48

Slavia právě vstřelila branku!
Kasala nahrál na modrou čáru VIKTORU NESTRAŠILOVI, jenž se díky pěkně stahovačce dostal až před Urbische, kterého překonal se střelou pod břevno domácí klece. Asistence: Lukáš Kasala.

50:49

Furch vyslal svou ráznou střelu směrem na Urbische a olomoucký brankář si připisuje další úspěšný zákrok.

2:3

Branky a nahrávky: 21. Jergl (Pavlovský), 46. Jergl (Rašner, Nesvadba) – 18. Vala (Furch, Török), 39. Hlinka (Andres, Novák M.), 52. Nestrašil (Kasala)

HC Olomouc: Urbisch (Slezák) – Nesvadba, Kraigher, Rašner, Tomek, Brandýs, Hes – Ostřanský (C), Jergl, Markl, Pavlovský, Ministr, Krátoška, Beták, Kropáč, Konečný, Janás, Melichárek.

HC Slavia Praha: Frodl (Novák Č.) – Vala, Novák M., Saňa (C), Havelka, Drahorád, Bureš, Kottek – Červený, Patzelt, Török, Kasala, Nestrašil, Ječný, Josefus, Vyskočil, Tejral, Hlinka, Andres, Furch, Navrátil.

Rozhodčí: Vaněk – Blaha, Novák J.