KHL

Metallurg Magnitogorsk – Salavat Julajev Ufa

2:6

konec (1:2, 0:1, 1:3)

22.11.2014, 13:00 • Metallurg Ice Arena, Magnitogorsk • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.6 4.4 4.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

K tomuto zápasu je to ode mě vše a přeji vám příjemné sportovní odpoledne. (15:40:42)
Trestné minuty: 22:24
Dnešní atraktivní utkání je za námi a Ufa si z Magnitogorsku veze cenné tři body po vítězství 2:6. V závěrečné třetině se jako první prosadil po Makarovově šikovném přehození brány Sjomin, na něj navázal v 50.minutě Skačkov a rázem bylo jasné, kdo dnes zvítězí. Mozjakinovi se sice v 52.minutě podařilo snížit, ale při trochu zbytečné powerplay se vteřinu před koncem prosadil Dubrovskij a pečetil výhru Salavatu.

60:00

Jegor DUBROVSKIJ - 2:6

59:59

Ufa právě vstřelila branku!
Tak domácí ještě odvolali Pečurskiho, což se jim vůbec nevyplatilo a hosté přidávají šestou branku. Celé šestici Magnitky ujel Tolpeko s Dubrovskim a první jmenovaný předložil puk právě JEGORU DUBROVSKÉMU, který jej posunul do prázdné brány. Asistence: Denis Tolepko

59:25

Po krásné přihrávce Junkova se do úniku dostal Jakucenja, ale domácí útočník neměl dostatečnou rychlost a trefil jen Sochatskiho.

59:01

Pečurskij je zpět v bráně a zdá se, že se domácí s tímto výsledkem budou muset smířit.

59:01

Hostující brankář ztlumil dělovku Leeho a Kulda rychle vyčistil prostor před svým brankářem.

57:56

Vyhození Ufy možná mířilo do prázdné brány, ale kotouč se nedostal ani za útočnou modrou čáru a domácí vrací hru před Sochatskiho.

57:41

Kovář vyhrál vhazování a dostal se i k teči následné střely, ale Sochatskij poslal puk do ochranné sítě.

57:33

Domácí si berou oddechový čas. Pečurskij samozřejmě zůstane na střídačce.

57:33

Salavat hrál v šesti a bude hrát další oslabení.

57:24

Po jednom z tvrdých soubojů se z ledu těžce sbíral Pihlström a hráči na chvíli jakoby přestali hrát. Než se však hosté zmátořili, dostali se k puku opět domácí a pokračují v útoku.

56:50

Ufa už je v pěti, ale Magnitka zůstává v útočném pásmu.

55:47

Mozjakin skokem zachránil puk před modrou čarou a domácí se dostali do dvou obrovských šancí. Zaripov nejdřív střílel z první jen do skvělého Sochatskiho a Jan Kovář poté trefil místo prázdné brány jen tyč!

55:08

Denis Tolpeko vyhodil puk do hlediště, ale naštěstí pro něj se kotouč otřel o plexisklo a rozhodčí tak nebude vylučovat.

2:6

Branky a nahrávky: 20. Pare (Antipin, Osala), 52. Mozjakin (Kovář) – 16. Kolcov (Kajgorodov), 18. Kolcov (Zubarev, Pihlström), 25. Heikkinen (Kolcov), 44. Sjomin (Makarov), 50. Skačkov (Kolcov), 60. Dubrovskij (Tolpeko)

Metallurg Magnitogorsk: Pečurskij (Košečkin) – Antipin, Birjukov (A), Lee, Chabarov, Batyršin, Ibragimov, Těreščenko, Bereglazov – Mozjakin (C), Kovář, Zaripov (A) – Brent, Osala, Kameněv – Pare, Jakucenja, Potěchin – Timkin, Platonov, Junkov

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Bodrov, Kutuzov, Kulda, Heikkinen, Zubarev, Kolcov, Lekomcev – Chlystov (C), Dubrovskij, Tolpeko – Hartikainen, Sjomin, Makarov (A) – Pihlström, Kajgorodov (A), Skačkov – Slepyšev, Pankov, Gluchov

Rozhodčí: Sergej Gusev, Alexander Sergejev – Dmitrij Golovljov, Roman Šichanov