Extraliga staršího dorostu

HC Vítkovice Ridera – Berani Zlín

5:8

konec (4:1, 0:5, 1:2)

22.11.2014, 13:00 • ČEZ aréna Ostrava • Info o důležitých událostech (Patrik Martiník)

Skončil zápas, ve kterém se nakonec radují hostující tým ze Zlína – i přesto že se jim příliš nepovedla první třetina, protože tu prohráli v poměru čtyři ku jedné. Vítkovicím přitom pomohl Vlastimil Malina, který vsítil hattrick.
Druhá třetina se ale naopak vydařila Zlínu. Ševci vsítili pět branek a najednou měli hosté navrch – o dvě branky.
Ve třetí třetině se Vítkovice snažily vyrovnat, ve 46.minutě vsítil kontaktní branku Toman, avšak čtyři minuty před koncem se z gólu radoval Krejčiřík a už v ten moment bylo jasné, že Zlín si odveze tři body. Vítkovice to přeci jen nevzdaly a zkoušeli hru bez brankáře – ta se nepovedla podle jejich představ a Fryšara dokonal výhru hostů ze Zlína.
Vítkovice tedy podlehly Zlínu 5:8.
Ode mne už je to z ČEZ Arény vše, mějte příjemný sobotní večer a někdy zase z Vítkovic, napočtenou. (15:13:55)

60:00

58:24

Zlín právě vstřelil branku!

Vítkovičtí kombinovali v pásmu, ale hostům se povedlo se vysvobodit ze své třetiny a Fryšara pelášil sám na domácí bránu – pro něj nebyl problém dát gól do odkryté klece – 5:8.
Asistence: Vojtěch Krejčiřík, Radim Budil.

58:10

Běží poslední dvě minuty poslední třetiny.

57:22

Vítkovičtí to zkoušejí bez brankáře!

56:14

Oddechový čas pro domácí.

55:06

Zlínští se dostali k puku a pelášili k bráně, Karafiát dokázal udělat zmatek u vítkovické svatyně, našel VOJTĚCHA KREJČIŘÍKA a ten do poloprázdné branky vsítil další gól hostů – 5:7.
Asistence: Jiří Karafiát, Jan Václavek.

53:09

51:09

Jan Mikulec (ZLN), 2 minuty, sekání.

46:13

Domácí v plném počtu, Zlín se usadil v pásmu, ale při konci přesilovky dobře zapracoval Matouš Stupka, který držel puk v útočné třetině Vítkovic.

45:32

Matouš Stupka (VIT) – 2 minuty, faul kolenem.

45:32

Vítkovice právě vstřelily branku!

Raška se samotně dostal do obranného pásma, zasprintoval za bránu, našel u brány volného RADIMA TOMANA a ten bez problému zavěsil – 5:6.
Asistence: Dominik Raška.

44:13

Vojtěch Krejčiřík (ZLN), 2 minuty, faul kolenem.

43:11

Hosté v plném počtu, Vítkovice dělaly menší tlaky, avšak kontaktní gól z toho nepadl.

41:11

Daniel Gazda (ZLN) – 2 minuty, podražení.

40:01

Tak tahle třetina se Vítkovicím hrubě nepovedla. Poté co po první periodě domácí vedli 4:1, nyní musí dohánět dvougólovou ztrátu – protože Zlínští – ve druhé třetině jednoznačně aktivnější a lepší – vsítili do vítkovické branky během dvaceti minut rovnou pět branek! I Vítkovická brána se "dočkala" výměny brankáře, když Kamila Šimečka vystřídal Matyáš Daňa.
Další třetina začne přibližně v 14:26.

40:00

5:8

Branky a nahrávky: 8. Malina (Spratek), 10. Malina (Spratek), 18. Malina (Stupka), 20. Hartmann (Malina, Ďurkáč), 46. Toman (Raška) – 18. Peška (Karafiát), 23. Fryšara (Bainar), 24. Werbik (Peška), 33. Strmiska (Werbik, Padrnos), 36. Krejčiřík (Václavek, Karafiát), 36. Werbik, 56. Krejčiřík (Karafiát, Václavek), 59. Fryšara (Krejčiřík, Budil)

HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Daňa) – Gabrhelík, Veřmiřovský, Šendera, Ďurkáč "A", Čechman, Krčmář, Slíž – Raška "A", Malina "C", Toman, Vondál, Bernát, Spratek, Stupka, Danielčák, Hartmann, Šala. Trenér: Pavel Hulva.

Berani Zlín: Ling (Odložilík) – Padrnos, Sirota, Váňa, Kosorin, Fridrich, Budil, Gazda – Fryšara, Strmiska, Peška "A", Václavek, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa "A", Karafiát, Bainar, Werbik "C". Trenér: Robert Svoboda.

Rozhodčí: Pavel Mikula – Milan Gančařík, Jiří Gebauer.