6:1

konec (2:0, 2:0, 2:1)

22.11.2014, 17:30 • Rostislav Králik

Tipsport: 1.25 5.9 5.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sokolov zvítězil nad snaživým Trutnovem 6:1. Nyní probíhají bohaté ovace fanoušků k domácím hráčům. Pěkný večer ze Sokolova. (20:01:42)

60:00

59:32

Baník právě vstřelil branku!
Definitivní gólovou tečku za utkáním dává PAVEL KUBĚNA po asistenci Martina Rohana – 6:1.

59:05

Standing ovation pro domácí hráče od výtečného publika!

58:23

Čáp zasáhl včasným vyjetím proti útočníkovi Sokolova.

57:44

Trutnov v plném počtu.

57:19

Hybridní icing v akci.

56:54

Trutnov ve čtyřech a výtečný Čáp zasahuje.

56:41

Schusserova rána.

56:26

Valná hromada u pravého mantinelu.

55:44

Martin Kozák (Trutnov) – 2 minuty za držení protihráče. Sokolov má přesilovku 5 na 3.

54:54

Jakub Luštinec (Trutnov) – 2 minuty za krosček. A jako bonus Patrik Poulíček vyfasoval za nemístné poznámky vůči hlavnímu rozhodčímu 10 OT – za nesportovní chování.

53:53

Trutnov právě vstřelil branku!
Hosté velmi dobře sehráli přesilovku a ta končí brankou 5:1! Patrik Poulíček přesně našel spoluhráče LUKÁŠE KASTNERA který nezaváhal.

53:26

Petr Račanský (Sokolov) – 2 minuty za sekání.

51:21

Ondřej Březina (Trutnov) – 10 OT nesportovní chování.

51:21

PETR PŘINDIŠ svůj trestné střílení zvládl bravurně – 5:0! Zvolil tzv. ruský blafák a nemýlil se – Čáp bez šance.

51:21

Švec nezakončil důrazně, bo byl faulován Březinou – sekání, je nařízeno trestné střílení. Jelikož se Marek Švec zranil, pojede ho jiný exekutor vypadá to na Petra Přindiše.

51:09

Zakázané uvolnění Sokolova.

50:45

Vrána překazil akci Trutnova.

6:1

Branky a nahrávky: 12. Flek (Kečkeš), 19. Koblasa (Schusser), 38. Vrána (Flek), 38. Koblasa (Kuběna), 52. Přindiš, 60. Kuběna (M.Rohan) – 54. Kastner (Poulíček)

HC Baník Sokolov: 92 Hruška (2 Honzík) – 8 Kečkeš, 9 Šik, 82 Přindiš, 5 Schusser, 4 M. Rohan, 18 Gombár, 77 O. Novák, 19 Troška – 36 Dobřemysl (C), 20 Sýkora, 87 Švec, 26 Vrána, 21 Flek, 23 Vaněk, 28 Kuběna, 66 T. Rohan, 7 Račanský (A), 15 Říha, 33 Koblasa, 6 Csamangó. Trenér: Antonik.

HC Trutnov: 93 Čáp (52 Biegl) – 26 Dufek, 15 Souček, 21 Kozák, 89 Voženílek, 78 Karlík, 5 Junek, 24 Chaloupka, 4 Antonín – 18 Veselý, 94 Janoušek, 66 Březina (A), 16 Bartoš, 12 Kastner, 69 Luštinec (C), 10 Poulíček, 7 Chytráček (A), 29 Zítka, 25 Perutek. Trenér: Malinský.

Rozhodčí: Michal Kostourek (Karlovy Vary) – Mgr. Michal Havelec, Petr Fiala (oba Sokolov)