3:4

po prodl. (0:2, 1:0, 2:1 - 0:1)

22.11.2014, 15:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • Ján Jabrocký (@JozefSlina)

Tipsport: 2.15 3.9 2.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme zápas, ve kterém hosté dali domácím lekci z produktivity. Severstal byl celý zápas lepším celkem, ale v obraně kupil zbytečné chyby, které dokázal Atlant využít a z dnešního zápasu tak bere dva body. (17:30:43)

VRÁNA - 3:4

61:17

Atlant právě vstřelil branku!
Bod navíc nakonec berou hosté. PETR VRÁNA dostal dlouhou přihrávku na modrou čáru. Kotouč potáhl do útočného pásma, následně s ním najel mezi kruhy a přesnou střelou nad břevno Štěpánka rozhoduje o dnešním vítězi. Asistence: Matthew Gilroy.

60:37

Útočná akce Atlantu končí odpískaným ofsajdem.

60:01

Třetí třetina začala očekávaným tlakem domácích, kteří dokázali otořit skóre ve svůj prospěch. Tři minuty před koncem však inkasovali vyrovnávající gól při oslabení a o vítězi tak rozhodne prodloužení nebo nájezdy.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:22

Zdá se, že nám zápas směřuje do prodloužení.

58:33

Domácí útočník se snažil o parádičku, ale při pokusu o stahovačku uklouzl a přišel o kotouč.

57:48

A mohlo být 3:4. Gilroy si najel na přihrávku mezi kruhy a jeho střelu Štěpánek vyráží.

ENGQVIST - 3:3

56:03

A máme vyrovnáno. ANDREAS ENGQVIST si počkal na přihrávku mezi kruhy a přesnou střelou vymetl pavučinky v brance domácích. Štěpánek neměl nárok. Asistence: Sergej Šmeljov, Matthew Gilroy.

55:33

Štěpánek betonem vyráží střelu Černova.

55:11

Hosté se okamžitě dokázali usadit v útočném pásmu.

54:51

Hosté se na chvilku dostali do útočného pásma a hned si vykoledovali vyloučení Nikonceva. Dáse říct, že trochu přísné vyloučení.

54:42

53:43

Další střela od modré končí pod Engrenem.

3:4

Branky a nahrávky: 37. Kagarlickij (Ullström, Urbom), 45. Nekolenko (Nikoncev, Kvapil), 48. Bučněvič (Stoljarov, Trubačov) – 6. Engqvist (Korobov), 14. Radulov, 57. Engqvist (Šmeljov, Gilroy), 62. Vrána (Gilroy)

Severstal Čerepovec: Štepánek – Urbom, Pyett, Stasenko, Šinin, Antropov, Arzamascev, Nekolenko – Trubačov, Stoljarov, Bučněvič – Kagarlickij, Mons, Černov Pavel – Berdnikov, Ullström, Kvapil – Kazakovcev, Nikoncev, Gimatov, Kovyršin

Atlant Moskevská oblast: Engren – Korobov, Gilroy, Novopašin, Němec, Tjuljapkin, Dyblenko – Engqvist, Černov Arťom, Šmeljov – Potapov, Vrána, Bodrov – Radulov Igor, Kolcov, Jašin Oleg – Voronin, Levicky, Sošnikov

Rozhodčí: Akuzovsky Nikolaj, Čerenkov Alexander – Nesterov Alexander, Černyšev Alexander