22.11.2014, 13:00 • KrK Uralec • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 2.61 4.0 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše a u dalšího hokejového přenosu se těším brzy nashledanou! (15:38:30)

Jakub Kovář (JEK) – 20 zásahů, 1 obdržený gól.

Ján Laco (AST) – 48 zásahů, 2 obdržené góly.

Zablokované střely : 4 – 15
Vhazování : 36/76 – 40/76
Trestné minuty : 12 – 8
Hity : 22 – 21
Máme za sebou zápas mezi Jekatěrimburgem a Astanou. Bonusový druhý bod si díky brance Tobiase Viklunda z poslední minuty prodloužení připisují domácí. Hosté si přinejmenším za výkon v první polovině zápasu bod zaslouží. S výkonem, který předvedli ve zbytku zápasu ale jistě spokojeni být nemohou.

VIKLUND - 2:1

64:14

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Jekatěrimburg vítězí! K odraženému puku se dostal TOBIAS VIKLUND, který prostřeluje ranou mezi nohy Laca! Bez asistence.

63:09

Nepřesná přihrávka Simakova vyhání domácí z pásma ven.

62:47

Další střela Antonova od modré mimo!

62:22

Viklund objel branky hostí a dával přihrávku před branku. Tam si najížděl Brule, ale skákavou přihrávku zpracovat nedokázal.

61:59

Puk za brankou Astany a hostující hráči budou rozehrávat.

61:11

Z pravé strany si do středu sjel Antonov a vystřelil tvrdou střelu, která letěla těsně mimo Lacovi branky.

60:43

Střelou mimo se prezentoval Lazarov.

60:30

Ze začátku prodloužení jsou akitivnější hosté, kteří kombinují v útočném pásmu.

60:01

Statistiky třetí třetiny!

Střely : 14 – 3
Zablokované střely : 0 -3
Vhazování : 10/19 – 9/19

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Po třech třetinách je skóre vyrovnané 1:1. Ve třetí třetině byli jasně lepší domácí, kteří měly velký tlak a nezbývalo hodně a mohli utkání ještě otočit. Barys výsledek ubránil a zajistil si tak minimálně bod. Bude následovat prodloužení a pokud branka nepadne, uvidíme samostatné nájezdy.

60:00

2:1

Branky a nahrávky: 44. Simakov (Metljuk, Golyšev), 65. Viklund – 20. Savčenko (Blochin)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepistö, Metljuk, Antonov, Gusev (C), Trjamkin, Žuravljov, Jegin – Lazarev (A), Brule, Simakov – Golyšev, Rybakov, Palushaj – Garejev, Lewandowski (A), Michnov – Solomonov, Popov, Komarov.

Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektov) – Dallman (A), Lundin, Blochin, Bartulis, Cerenok, Savčenko, Ryspajev, Grebeščikov – Bochenski (C), Boyd, Dawes – Puškarjov, Gavrilin, Ruděnko – Romanov, Upper (A), Žajlauov – Poliščuk, Lichotnikov, Popovič.

Rozhodčí: Buturlin, Kadyrov – Gorděnko, Lazarev