1:3

konec (0:0)

22.11.2014, 15:30 • HDI-Arena, Hannover • David Bochňák

Tipsport: 4.25 3.7 1.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání 12. kola Bundesligy, ve kterém domácí Hannover podledl svému soupeři 1:3. Leverkusen se dostal do vedení hned na začátku druhého poločasu, kdy se trefil Kiessling. Poté Son zvyšoval na rozdíl dvou branek a vypadalo to pro hosty dobře. Hned na to ale Gulselam snížil a dal domácím šanci. V 72 minutě ale Bellarabi poslal svůj tým opět do dvoubrankového vedení a takový stav zůstal až do konce zápasu. Leverkusen si tedy odváží z Hannoveru zaslouženě tři body.

Statistiky zápasu:

Držení míče : 51% – 49%
Střely celkem : 10:20
Rohy : 2:3 (17:23:53)

90+3

90+2

Rychle ale o míč přišli, Leverkusen tedy drží míč daleko od své branky.

90+1

Domácí jsou u míče a snaží se s výsledkem ještě něco udělat.

90

Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90

Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Stefan Kießling, přichází Tin Jedvaj.

89

Nepřesný centr Kasaje, domácí z tohoto útoku nic nevytěží.

88

V posledních minutách drží míč na svých kopačkách hosté a vypadá to, že si odvezou z Hannoveru tři body.

87

Hilbert nepustil před sebe domácího hráče a vybojoval pro svůj tým cenné vteřinky.

86

Briand byl stažen v hostující šestnáctce, píšťalka sudího ale zůstala němá.

86

Kijotake faulován, standartní situace pro domácí.

85

Běží poslední minuty zápasu, ve kterém hostující tým vede o dvě branky a drží míč na svých kopačkách.

84

Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Josip Drmić.

83

Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Ceyhun Gülselam, přichází Leonardo Bittencourt.

82

Další ofsajd odmáván hostům.

81

Leverkusen drží míč na svých kopačkách a nepřipouští zdramatizování zápasu.

79

Sakaj se provinil proti pravidlům a vidí žlutou kartu.

78

Çalhanoğlu se dostal ke střele ze šestnáctky, mířil však nepřesně.

76

Zieler bude odkopávat od své branky po neúspěšném útoku Leverkusenu.

1:3

konec (0:0)

Branky: 60. Gülselam (Kijotake) – 47. Kießling (Bellarabi), 58. Son Heung-min, 72. Bellarabi

Karty:   17. Gülselam (HAN), 41. Prib (HAN), 79. Sakaj (HAN) – 18. Rolfes (LEV)

Hannover 96: Zieler – Sakaj, Marcelo, Schulz, Prib (75. Albornoz) – Schmiedebach, Gülselam (83. Bittencourt) – Briand, Stindl (C) (75. Sobiech), Kijotake – Joselu.
Náhradníci: Almer – Thesker, Ballas, Albornoz, Bittencourt, Hirsch, Sobiech.

Bayer Leverkusen: Leno – Hilbert, Toprak, Spahić, Boenisch – Bellarabi (84. Drmić), L. Bender, Rolfes (C) (46. Castro), Son Heung-min – Çalhanoğlu, Kießling (90. Jedvaj).
Náhradníci: Krešić – Jedvaj, Wendell, Donati, Brandt, Castro, Drmić.

Diváci: 38 000